Skocz do zawartości

Poszukuję dobrego instruktora kat. A - Olsztyn


MXek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem z Olsztyna i od długiego czasu zbieram się żeby zrobić prawko kat. A, potrzebuję trochę pomocy bo nie chce spędzić 20 bezowocnych godzin z kimś kto oprócz teorii nie ma większej wiedzy o motorze. Więc jeśli znacie kogoś lubi sami jesteście instruktorami - piszcie ;)

 

z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Jestem z Olsztyna i od długiego czasu zbieram się żeby zrobić prawko kat. A, potrzebuję trochę pomocy bo nie chce spędzić 20 bezowocnych godzin z kimś kto oprócz teorii nie ma większej wiedzy o motorze. Więc jeśli znacie kogoś lubi sami jesteście instruktorami - piszcie ;)

 

z góry dziękuję.

zgłoś się do Józka Dzikowca jest z Olsztynka, ma największą zdawalność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Osobiście miałem przyjemność odbywać kurs z 3 instruktorami w Olsztynie (20h obowiązkowe + 4 wykupione, bo chciałem się douczyć)

 

1) Czesław Siemiński z WM-ZDZ, miałem z nim 15h, jeździłem na mz etz 250 (stary, ale jary, tylko że na egzamin się nie nauczysz), bo Yamaha SL 250 niestety była zepsuta w czasie mojego kursu; fajnie się z nim jeździło (on jechał za mną samochodem, miałem krótkofalówkę ze słuchawką), ale instruktor z niego żaden- ma jakieś pojęcie o motorach, ale na tym koniec;

 

2) Krzysztof Pietrulewicz (5h) (wydaje mi się, że to było L-centrum, ale nie jestem pewien) również nic specjalnego, tyle co nauczył mnie rozgląda się na placyku ;) trzeba jeszcze przyznać, ze zapierniczał dość szybko po mieście, co nie jest dobre jak dopiero się uczysz jazdy na moto...

 

3) Piotr Arciszewski (niestety tylko 4h) instruktor, którego mogę z dumą nazwać Motocyklistą (doskonałym? ;p) przez duże M ;) Widać że zna się na rzeczy i potrafi przygotować kursanta do egzaminu i do późniejszej jazdy (co jest rzadkością, z reguły instruktorzy przygotowują tylko do egzaminu), naprawdę żałuję że od początku z nim nie jeździłem. Po prostu rewelacja ;) nie pamiętam nazwy szkoły, ale jestem 100% pewien, że ma placyk przy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego (skrzyżowanie ulic Synów Pułku z Pstrowskiego [przy lotosie]) (może to było L-centrum?) Szczerze polecam :excl: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • 3 lata później...

Cześć,

zamierzam z początkiem sierpnia zapisać się na prawko w Olsztynie i tu pytanie czy polecacie/odradzacie może jakąś szkołę w tym mieście? Czy mogę zrobić teorię online (mam już prawo jazdy B) czy jest to błąd i warto pochodzić na wykłady? Zakładając, że zdam egzamin z końcem sierpnia, czy jest sens kupować jeszcze w tym sezonie motocykl czy lepiej kupić w zimę i zacząć jeździć w przyszłym roku?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejd na forum Motobraci i udor do Hustlera. Olsztynskie forum i kolega ktory naprawde Ci pomoze. 

Nie dziekuj! Przyloz sie do nauki jazdy a pozniej jezdzij z motobracmi... 

chlopaki naprade pomoga Ci w stawianiu 1wszych krokow na moto..0 

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...