Skocz do zawartości

Suzuki XF 650 Freewind-1998 rok


adamellos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

link: http://warszawa.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-motocykle-skutery-Suzuki-XF-650-Freewind-stan-perfekcyjny-100-przebieg-polecam-W0QQAdIdZ287493032

 

Witam,

mam do sprzedania motor Suzuki XF 650 Freewind. Pojemność skokowa to 650 cm3, rok produkcji 1998, moc 58 HP, 50 Nm, kolor srebrny, przebieg(prawdziwy) ok. 54000km.

 

Fredek w perfekcyjnym stanie mechanicznym jak i wizualnym. Jest to 100 % sprzęt „pewniak” do jazdy, za którego się nie powstydzę, a przyszły nabywca nie będzie żałował zakupu.

 

Motor w pełni przygotowany do sezonu! Nie wymaga nawet najmniejszego wkładu finansowego (potocznie mówiąc „wsiadać i jechać”).

 

Wymienione:

 

· płyny

 

· filtry

 

· nowy napęd wraz z zębatkami

 

· nowe uszczelniacze lagów + olej

 

· nowe opony (przód Pirelli, tył Metzeler) - na zdjęciach stoi na starych oponach - PIRELLI

 

· zrobiony przegląd

 

· ubezpiecznie OC do września !

 

Silnik jak i skrzynia biegów pracują doskonale! Motor ładnie pali, nie kopci, nie zgrzyta, nie skrzypi etc.

 

Dodatkowe wyposażenie:

 

· halogeny

 

· podgrzewane manetki

 

· nowy centralny kufer

 

· centralna stopka

 

· oklejenie karbonowe przedniego błotnika i boczków (nie był szlifowany, nie uczestniczył

w najdrobniejszej kolizji-zrobione dla czystej estetyki- zawsze można odkleić)

 

Jestem bardzo zadowolony z motocykla. Kupiłem go w maju lecz nie miałem okazji się długo nim nacieszyć. Dla zainteresowanych:

 

· NIE: „wyjeżdżam za granicę”, „potrzebuję na duch pieniędzy”, „zmieniam na samochód”, „zakładam rodziny” etc…

 

Dalszą jazdę po prostu uniemożliwia mi sytuacja zdrowotna, a szkoda by motor stał i czekał na lepsze czasy. Wierzę, że Suzi trafi w dobre ręce…

 

Motor w każdej złotówce wart swojej ceny. Przyjedź i się przekonaj!

 

*Dodatkowo sprzedam:

 

· nowe rękawice motocyklowe „L” - koszt 100 PLN

 

· nowe buty motocyklowe „L”- koszt 100 PLN

 

· nowa kurtka FUNT & Co. „L” –koszt 180 PLN

 

· nowe spodnie FUNT & Co. „L”- koszt 180 PLN

 

 

 

 

Motorek można obejrzeć w Warszawie- Praga Południe- Saska Kępa. Zapraszam !

 

Adam

 

kontakt telefoniczny:

697-431-965

post-41790-0-19132600-1307030492_thumb.jpg

post-41790-0-72583300-1307030503_thumb.jpg

post-41790-0-75177900-1307030605_thumb.jpg

Edytowane przez adamellos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...