Skocz do zawartości

Cagiva raptor 1000


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

 

Pare miesiecy temu kupilem Cagive Raptor 1000 z Anglii i mam maly problem. Mianowicie nie wiem jak mile z kilometrow mozna przestawic. Jako ze to strasznie rzadki motocykl nigdzie informacji na ten temat nie moge znalezc. Moze jest na forum ktos kto posiada ten motocykl i chcialby sie ewentualnie wymienic ze mna spostrzezeniami?

 

 

moje gg : 4467025

 

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Witam.
Widzialem, że macie raptory 1000, ja tez właśnie takiego nabywam i mam pytanie na które nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Mianowicie po któym roku produkcji zaczęli w raptorze 1000 montować silnik na wtrysku, bo ten który chcę kupić jest niby z 2006r ale ma normlanie dźwignie od ssania więc chyba ma gaźnik, a nie wtrysk, czy mam rację?

 

Bo w internecie wszedzie jest informacja ze jest on na wtrysku a nie gazniku, podobnie jak sie szuka info o suzuki sv to wszytkie po 2003 r juz byly na wtrysku, jak to jest i jak to rozpoznac czy moto ktore chce kupic ma wtrys czy gaznik ?

 

i już sam nie wiem - może ktoś zrobił w nim swapa ?

Z gory dzieki za odp i witam wszytkich jako nowy na tym forum!!

Edytowane przez kamil3344
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako nowy na tym forum.
Mam pytanie!

Od którego roku montowali w tym motocylku silnik na wtrysku i czy to możliwe żeby w modelu z roku 2006 był jeszcze siłnik z gaźnikiem. Widziałem taki moto i przy lewej manetce była dzwignia od ssania co sugerowałoby gaźnik, czy jest to możliwe?
A może możliwe jest żeby moto było na wtrysku i miało manualne ssanie realizowane przez dzwignie?

Z góry dzieki za odp.

PS. aktualnie posiadam raptora 650 i przymierzam się do 1000 i stąd moje pytanie bo w moim 650 z 2008 zadnej dzwigni od ssania nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 lata później...
W dniu 18.04.2015 o 00:23, Hehu napisał:

Jeśli ma dźwignie linki ssania na bank jest na gaźnikach .

Żaden Raptor 1000 nie był na gaźnikach od początku produkcji był tylko wtrysk, a ta dźwignia to nie "ssanie" jak w gaźnikowcach tylko podwyższenie obrotów gdy silnik jest zimny ze względu na mało zaawansowany układ wtryskowy.

 

W dniu 26.05.2011 o 11:58, !Aeternus napisał:

Witam Serdecznie

 

Pare miesiecy temu kupilem Cagive Raptor 1000 z Anglii i mam maly problem. Mianowicie nie wiem jak mile z kilometrow mozna przestawic. Jako ze to strasznie rzadki motocykl nigdzie informacji na ten temat nie moge znalezc. Moze jest na forum ktos kto posiada ten motocykl i chcialby sie ewentualnie wymienic ze mna spostrzezeniami?

 

 

moje gg : 4467025

 

 

Pozdrawiam

Marek

Jeśli chodzi o przestawienie licznika z mil na kilometry to najprawdopodobniej masz w instalację wpiętą kostkę która zmienia sygnał z czujnika przy przedniej zębatce. Musisz "iść" po kablu od czujnika prędkości (w osłonie przedniej zębatki) i pewnie w pierwszej złączce jest wpięta ta kostka. Wypinasz ją, spinasz wtyczki i gotowe. Prędkość będziesz miał wtedy w kilometrach ale na wyświetlaczu licznika nadal będzie się wyświetlało Mph ale tu już nie wiem jak pomóc.

pozdrawiam

Edytowane przez Raptor 1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...