Skocz do zawartości

Kask do 500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle wykonany, ale ciężkawy - i to naprawdę czuć gdy odrzucisz szczękę do tyłu. Przymierz się z nim do motocykla i otwórz/zamknij kilka razy szczękę. Za tę kasę wolałbym konwencjonalnego szczękowca, chyba że nie przeszkadza Ci spory ciężar przyłbicy ciągnący łeb do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o kwestie finansową, bo jest mozliwość kupna go za 600 zl prawie nowka. Więc za 600 zl nie wiem czy kupie coś lepszego..

Co powiesz ?

To fakt, że za tę kasę większość szczękowców to tandeta i plastik. Jeśli tylko dobrze leży Ci na głowie, warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zakupiłem kask bieffe i zakupu nie pożałowałem spadając przy 70km\h robiąc trik potem spadując z motorka i uderzając głową o asfalt wytrzymał te próba jedynie co ulego uszkodzeniu w kasku to lakier i okleina.A teraz aktualnie mam kask buse kilka razy miałem upadki i też się trzyma.Nie oszukując się to za 500zł nie ma za dużego wyboru może coś z uvexa lub sharka przypadnie ci do gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uderzając głową o asfalt wytrzymał te próba jedynie co ulego uszkodzeniu w kasku to lakier i okleina
Miejmy nadzieję, że nie tylko to - to wyściółka ("styropian") pochłania energię uderzenia, więc również się odkształca, czytaj uszkadza.

 

Pewnie będę monotematyczny, że polecam Scorpiony, ale to świetne kaski w akceptowalnych pieniądzach. Warto rozważyć każdy model z poszczególnej półki cenowej, może poza starym EXO-450.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam.

Poszukałem w internecie opinie na temat kasków i zastanawiam się nad SHARK S600 / HJC CS-R1 / HJC CL-ST ale mam już mętlik w głowie i nie wiem który wybrać :rolleyes:. Co o tej trójce myślicie (ewentualnie polećcie jakiś do max. 500zł) oraz co sądzicie o rękawiczkach Shima ST-1?

 

 

Edit:

 

Widać kiepsko poszukałeś. Temat podpinam pod identyczny, już istniejący.

 

Diabeł.

Edytowane przez koperta4514
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CL-ST, ale ponieważ to mój jak na razie jedyny kask, to nie mam porównania. Użytkowany dwa sezony. Szybka paruje późną jesienią, tani zamiennik szyby prawie zawsze - niedomknięcie pomaga. Kask jest głośny przy dużych prędkościach, pewnie jak każdy - jeżdżę w zatyczkach. Na razie nie mam potrzeby go zmieniać ;)

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...