Skocz do zawartości

sporciak - zużycie paliwa


Rekomendowane odpowiedzi

To palisz prawie litr więcej niż ja.A ile Ci palił sporciak wcześniej?

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak jeździsz, ile ssania i jak długo, technika jazdy czyli m.in.między gaz itp. Każdy może mieć inne spalanie na takim samym moto. Ale 6L to i tak niemało na Sporta, chociaż też nie dużo. Mój 1340 w dużej, ciężkiej i obudowanej Electrze żłopie litr więcej tylko.

 

Ale 6L da się przeżyć, przy dzisiejszych cenach paliwa trzeba jakoś przeżyć. :icon_evil:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zdam prawko (31maja) to zabieram sporciaka od siebie z krk(dom rodzinny) do wrocka(tam gdzie mieszkam).

Do rzeczy bede jechał A4 i zobacyzmy ile spali :) to dam znać na forum.

Słyszałem że w trasie pali 3,5-4l/100km a że w miescie nawet 6l/100 mówię o XL 883.

Zmieniłem robote na taką bliżej harleya a raczej na taką w murach H-D. :) :buttrock:

There Are No Rules
XLH883 - XL883R - XL1200R - FXDL - KTM RC8 - XL1200X - FLHRSI&FXDBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się przesiądę na Sportstera. Zazdroszczę takiego spalania.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozglądam się powoli właśnie za sporciakiem ale coś mi się nie chce wierzyć w takie spalanie

myślę że mi nie będzie palił poniżej 7l/100km :icon_biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma XR1200 zmnieniał mapę, załadował chipa, na hamowni sprawdzał ma 110km(wersja ze stanów) i mówi że nigdy nie spalił mu więcej niż 8,5/100. Na pewno zależy jak mu ciśniesz. Sporciak to nie szlifierka i jak sie chce żeby sprzęt słóżyl jak należy to trzeba o tym pamiętać. :)

There Are No Rules
XLH883 - XL883R - XL1200R - FXDL - KTM RC8 - XL1200X - FLHRSI&FXDBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pali pomiędzy 4 a 5 l/100 - zależy jak jadę i gdzie, poprzedni właściciel też twierdził, że ok. 5 l spalał, więc tragedii nie ma. W poprzedni weekend z kumplami taką krótką traskę zrobiliśmy 103 km dokładnie - do baku weszło 3,95 l - więcej się nie dało nalać - bak zalewany poprzedno też na maxa.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po każdym tankowaniu obliczam spalanie. jeżdżę różnie, głównie w mieście i rzadko kiedy wychodzi powyżej 5-5.5l. Jak zjeżdżam na trasę, to już 4-4.5l.

2007 H-D XL883C Sportster Custom + 'Bologna Style' Khrome Werks 2 inch slash cuts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z trasy do Radymna 325 km w jedną stronę idealnie 5/100 ale raczej przy spokojnej jeżdzie ( grupa), mam założony hipercharger i dysze do niego, więc może przez to pali trochę więcej ( może też lepiej dziduje hehehehehe :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Do tej pory jeździłem 883 2005r spalanie około 5 litrów. Od 2 tygodni jeżdżę 1200 z 2008r średnie spalanie wyszło ponad 6 litrów czytając Wasze posty stwierdzam że to trochę dużo.

Zobaczę czy po wymianie oleju i filtrów coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...