Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Miły kolega podrzucił mnie wczoraj na benzynownie, bo nie zauważyłem kiedy stuknęło mi 130 mil od ostatniego tankowania. było to jakieś cbr 600. wsiadłem ... wysoko, płynnie, delikatnie, grzecznie, nic nie trzęsie, nudno - jak w samochodzie... moje v2 daje jednak więcej radochy.

Trzeba bylo odwinac :icon_biggrin:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko z dyskusji nad rodzajami silników zrobiliście wojnę japońsko włoską...

Po co?

 

Wierzę że gros tego forum to pasjonaci 2oo a nie młokosy i "bubki" zadufane w swojej marce akurat posiadanego motocykla.

Ktoś mówiąc że silniki r4 nie mają duszy obraził innych po co?

Każdy absolutnie każdy motocykl ma duszę humory własny język którymi komunikuje się z kierowcą.

Ktoś dobrze napisał że kierowca wygrywa nie rodzaj silnika i tego się trzymajmy szanując innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykle jak ludzie maja swoj charakter a kazda stwora znajdzie swego amatora i kazdemu odpowiada inna charakterystyka dlatego jest taka szeroka gama i wybor aby kazdy znalazl to co mu najbardziej odpowiada.

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na codzień jeżdżę Elefantem z V2 Ducati. Będąc w PL śmigam młodego GSXF 750 i mając takie lajtowe porównanie wiem, że moto R4 niezbyt chciałbym mieć. Decydują o tym dźwiek fałki i moment w każdym zakresie obrotów. Jedynie co się może popsuć podczas jazdy to pogoda.. Chciałbym też pozostać przy Ducati, tylko szkoda, że jakoś ta Multistrada niepociągająca. :rolleyes: Może Hypermotard.. Najchętniej fałka, najchętniej Ducati. Z roku na rok bardziej przekonywujące wydają mi się europejskie produkcje.

:flesje:

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...