Skocz do zawartości

Piknik motocyklowy w Pile 21.5.2011


wojtaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzorem lat ubiegłych, jak zwykle wiosną zapraszamy na 5 Piknik Motocyklowy, który odbędzie się w ośrodku wypoczynkowym MOSiR Piła-Płotki w dniach 21-22.05.

Program Pikniku przedstawia się następująco:

 

sobota 21.05.

14:00 - zbiórka motocyklistów na parkingu Baru nad Zalewem Koszyckim

14:30 - start do parady przez miasto

15:00 - krótki postój i prezentacja motocykli na Placu Staszica

15:30 - koniec postoju i dalsza część parady

16:00 - początek imprezy nad jeziorem Płotki

 

niedziela 22.05.

9:00 - wspólne śniadanie

10:00 - msza św. polowa

 

Wśród atrakcji przewidzianych na czas Pikniku przewidzieliśmy szereg zabaw i konkursów z cennymi nagrodami. Całość przy muzyce rocka i bluesa, choć nie zabraknie lżejszych taktów granych przez kapelę Johnny Coyota oraz towarzyszących wykonawców, którzy zechcieli wystapić przed motocyklistami. Dla zgłodniałych, jak zwykle jedzonko do syta własnego wyrobu oraz browar. Każdemu uczestnikowi przypadnie także okazjonalny drobiazg z limitowanej serii dedykowanej tylko dla tej imprezy. To wszystko za jedyne 20,00 PLN wjazdowego, a dla bardziej wymagających dostępna będzie gastronomia w dopiero co otwartych punktach na terenie Ośrodka.

 

Niespodzianką nobilitującą Piknik wobec społeczeństwa będzie zapewne osobisty udział p. prezydenta Piły Piotra Głowskiego poprzedzony wspólną jazdą, na prowadzonym przez siebie motocyklu. Bez grama polityki czy wymuszonych postaw, jako że p. Prezydent jest zapalonym motocyklistą i jednoślady nie są dla niego niczym nowym, aczkolwiek z braku czasu przejażdżka, jak ta planowana będzie zapewne miłym akcentem w urzędniczym życiorysie.

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pole namiotowe, domki ? jakieś szczegóły można prosić.

 

Jest dostępne pole namiotowe z zapleczm sanitarnym tj. umywalki, wc i chyba natryski. Może będą domki i miejsca noclegowe w murowanym obiekcie za symboliczna opłatą, jednak informacja o tym na początku przyszłego tygodnia z przyczyn od nas niezależnych.

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie i cacy, tylko po co ta parada!? Przecież one mają zawsze negatywny oddźwięk w społeczeństwie!

Hm...

Cieszy, że podzielasz także mój osobisty punkt widzenia w tej sprawie! Niemniej potrzeby uczestników oraz odbiorców takiego eventu bywają różne począwszy od entuzjazmu skończywszy na kompletnej dezaprobacie (delikatnie rzecz ujmując). W każdym takim przypadku działa reguła 'vox populi, vox dei' i niezależnie od jednostkowej opinii spektakl się odbywa.. lub nie. W trakcie naszego Pikniku zaplanowaliśmy paradę uzgadniając jej przebieg i okoliczności z tzw. służbami, więc myślę że od formalnej strony wszystko jest ok. A reszta, no cóż - o gustach podobno się nie dyskutuje :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nieliczna garstka oblatywaczy X11 trzebz się trzymać razem. Pewnie to banalnie zabrzmi ale ktoś z Was sie wybiera na Piknik motocyklowy w Pile 21.5.2011? Może to jest dobry czas i miejsce dla ekipy z pod znaku X.

"Motór nie umiera nigdy, motór jest wieczny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, właśnie podajcie proszę jakieś konkrety, lub linki.

 

P.S.

W sobotę pracuję do 13:00, więc jeśli już to około 15:00 mogę być w Pile.

Edytowane przez niebieski.ts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info mam z tąd:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/143143-piknik-motocyklowy-w-pile-2152011/

 

 

jeżeli dobrze znalazłem a chyba tak to nawet nie zła miejscówka jest nad tym jeziorkiem

 

http://www.mosir.pila.pl/?m=galeria&id=6

"Motór nie umiera nigdy, motór jest wieczny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...