Skocz do zawartości

Sprzedam Kawasaki zx6r z 2006r.


Domieniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam moje Kawasaki Ninja zx6r z 2006 roku.

 

Motocykl kupiłem w Szkocji w 2007 roku. Tam mieszkałem przez dwa lata. Przejechane miał tylko 300 km, stał przez cały czas w ekskluzywnym salonie samochodów sportowych. Moto było i wyglądało na całkowicie nowe.

Użytkowane było przeze mnie przez cztery lata. Z racji tego, że pracuje głównie w sezonie letnim sprzęt był mało jeżdżony. Na liczniku ma tylko 11500km.

Nigdy nie zaliczył żadnego szlifa, gleby parkingowej itp.

Na koło próbowałem stawiać go kilka razy i na tym się skończyło. Nigdy się tego nie nauczyłem, zresztą szkoda mi było motocykla. Wolę szybkie winkle i serpentyny które mam pod nosem tutaj w Bieszczadach.

 

Wszystko było regularnie zmieniane, a motocykl nocował i zimował zawsze pod pokrowcem w ciepłej piwnicy.

Jest całkowicie przygotowany do sezony. Właśnie zapłaciłem ubezpieczenie, więc jest ważne cały rok, przegląd do sierpnia, nowy olej i filtr oraz nowiutkie opony Pilot Power.

Łańcuch wyczyszczony i nasmarowany. W 'zadupku jest gniazdo zapalniczki, wraz z bezpiecznikiem. Służy do ładowania aku w zimie jak i jako gniazdko z prądem.

 

Wady, bo każdy motocykl jakieś ma: Zaraz po kupnie miałem niefortunne zdarzenie, podczas jazdy mały kamień uderzył w chłodnicę tak pechowo, że zrobił maleńką dziurkę. Chłodnica została sklejona w tym miejscu i po zrobieniu 10 tys km wszystko jest wciąż super. Oprócz tego na boku czaszy jest małe pękniecie, nie widoczne bez przyjrzenia się.

Mógłbym nawet o tym nie wspominać, bo jest to wszystko trudne do zauważenia, ale jestem uczciwą osobą i zdradzam najmniejsze szczegóły. Poza tym wszystko ok.

 

Moto ma założone białe kierunkowskazy z przodu, z tyłu zdjęte są plastiki osłaniające tłumik i założone są diodowe kierunkowskazy. Założone są również oryginalne Crash Pady, dzięki którym nie trzeba było ciąć owiewek. Oczywiście wszystkie części oryginalne, które zostały zdjęte mam i zostaną dołączone do motocykla dla nowego nabywcy. Można je spowrotem założyć, według uznania.

 

Do moto dodaje również stojaki własnej roboty. Bardzo solidne i mocne. Wytrzymałyby obciążenie kilku takich sprzętów :-)

 

Kluczyki zapasowe, pokrowiec, blokadę na tarczę, komplet kluczy wszystko zostaje dołączone.

Na sprzedaż jest również mój strój. Skórzana kurtka i spodnie Franka Thomasa na wzrost 187 i buty alpinastar na rozmiar 44, 45. Do tego skórzane rękawiczki, kominiarka i kask Sharka RSR2 z dodatkową czarną szybką. Za cały strój zapłaciłem ponad 6 tys zł.

 

Nie jestem osobą, która zachwala swój sprzęt, a później ktoś przejeżdża pół polski i okazuje się, że moto to jedna wielka kupa! Sprzęt jest w takim stanie jak go przedstawiam, czyli bardzo dobrym.

Proszę tylko o poważne oferty, nie piszcie proszę sms-ów bo nie odpisuje na nie. Jak ktoś chce konkretnie porozmawiać, niech dzwoni.

 

Decyzja o sprzedaży nie była dla mnie łatwa. Jeżdżę od ponad 20 lat, a Kawa była moim pierwszym poważnym motocyklem, do którego bardzo się przywiązałem. Dlatego też dbałem o nią jak najlepiej. Wyjeżdżam na stałe za granicę i szkoda aby moto stało i się kurzyło.

 

Cena za motocykl to 16500 zł. Nie sprzedam jej za mniej, bo nie zależy mi na szybkiej sprzedaży. To dobry motocykl w świetnym stanie technicznym i sądzę że wart jest dołożenia by mieć później spokój. Na allegro dużo jest 'padak' w podobnych cenach.

Za cały strój chciałbym dostać 2000 zł. Czyli kurtka i spodnie skórzane Franka Thomasa na wzrost ok. 187, buty Alpinastara, skórzane rękawiczki, kominiarka, kask Sharka SRS2 w rozmiarze M z dodatkową szybką. (Całość kupiona za ponad 6 tys. zł)

 

Mieszkam w Ustrzykach Górnych. Osoby zainteresowane zapraszam na herbatę i oglądnięcie motocykla.

Mój numer tel: 601 309 533

 

Oczywiście wyrażam zgodę na sprawdzenie sprzętu w każdym warsztacie mechanicznym, czy też serwisie na koszt kupującego.

 

Przepraszam za kiepskie zdjęcia, robione były w piwnicy przy kiepski świetle. Na zewnątrz niestety pada śnieg :shock: :-)

 

img2401kf.jpg

 

img2403ie.jpg

 

img2408pt.jpg

 

img2410lv.jpg

 

img2412s.jpg

 

img2414n.jpg

 

img2415aw.jpg

 

dsc02855w.jpg

 

img2416dg.jpg

 

img2417b.jpg

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby trudno mi powiedzieć. Zapłaciłem za niego 1500 papierów plus 200 zł za czarną szybkę.

Zaproponuj proszę jakąś cenę, na pewno się dogadamy :)

 

Sorki, to miało iść przez PW

Edytowane przez Domieniek

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...