Jump to content
miro_N

Defloracja...

Recommended Posts

Mój kolega ma MG. Tak o nim pieszczotliwie mówi że w głosie można wyczuć miłość. Nawalił mu ostatnio. Stoi. Kupił drugi juz nie pamiętam nawet jakiej marki ale mówi, że to nie to. Ze MG jest tylko jeden. Szuka teraz mechanika do MG. Okolice Piły.

Niech Kolega zajrzy do salonu Motosprzętu w Pile kontakt i zapyta Pawła, szefa salonu. Ma Calafiora, może kogoś zna, może pomoże.. Może powołać się na mnie, ale za reakcje nie ręczę :icon_mrgreen: :wink:

Fajna maszynka ;)

Przypomniało mi się, jak mój Św. pamięci wujek opowiadał mi o motocyklach (sam miał HD WLA) i tłumaczył, że Junaki mają jeden cylinder, HD dwa V wzdłużne, a Moto Guzzi V poprzeczne.. i to jest jedyna moja wiedza o MG :)

Moto Guzzi ma układ silnika wzdłużny a HD i Junak poprzeczny.

Moto Guzzi ma układ silnika wzdłużny a HD i Junak poprzeczny.

Cóż... masz rację, gdyż przyjęte jest określenie ułożenia silnika ze względu na położenie osi wału korbowego względem kierunku jazdy, ale weź i wytłumacz, że Gutki nie mają V-ki w poprzek :icon_biggrin:

Żeby nie było, jest jeszcze jedno moto z takim właśnie układem silnika - Honda CX 500 (650).. Mile wspominam podróże "babcią hondzią" (ad 1981)..

To i my sie dolanczamy :biggrin: To moj swiezy nabytek V35 III z '87. Wrazenia z pierwszych jazd - NIEZIEMSKIE :crossy: Pozdrawiamy!

post-55415-0-40734100-1326312439_thumb.jpg

A te pierwsze jazdy to w Krakowie, czy Londynie?... :icon_biggrin:

:wink: tak tylko... W ładnym stanie, jak widać.. Gratulacje! :)

A te pierwsze jazdy to w Krakowie, czy Londynie?... :icon_biggrin:

:wink: tak tylko... W ładnym stanie, jak widać.. Gratulacje! :)

Dzieki :) Obecnie Londyn. Stan ogolny dobry, do drobnych poprawek kosmetycznych w elektryce (wilgotnosc powietrza w Anglii nie jest fortunna dla motocykli;) a i bakowi przydala by sie renowacja. Pozdr!

A ten... miro-N Ty ze swoją Nevadą to chyba powinieneś zacząć ten temat w dziale Cruzery. To tak tylko zauważam.

Witam, skoro jest dział to i ja się podłączę. Gutek to mój pierwszy motocykl. Chciałem kupić inny ale jak Ją zobaczyłem....to stoi dzisiaj w garażu.

post-39345-0-97016800-1381653962_thumb.jpg

Ostatnio też minie drąży temat MG. Widziałem w ogłoszeniach takiego Quota. Początkowo sie napaliłem ale potem przeszła mnie myśl ze jest po koziołkowaniu, zmieniony miał cały tył a cena była dość niska. Moto było zdaje się z Lublina. Teraz mam upatrzony Stelvio 1200 8V, 2010r z Częstochowy. Żeby tak mieć kogoś ze znajomych w Częstochowie, podpatrzyłby czy to to ma chociaż silnik :-)