Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pozdrowienia i równiez pozdrawiam:) Uchyliłam trochę rąbka tajemnicy - to płeć, nie rodzaj!;-)

Wcześniej myślałam o japończykach. Na MG naprowadził mnie mój były lektor ang, niejaki Karol o głosie nieco zachrypniętym, którego pewnie część z Was zna, za co mu jestem dozgonnie wdzięczna:)

Edytowane przez Nevada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

nie będę urywał że i ja choruję na MG, tyle że Griso, tylko że jeszcze nie dorosłe... na razie zakochałem się w V2-kach, to już nie daleko...

 

Spokojnie, aby obeszło się bez szoku, najpierw zamień SV na Raptora 1000, a potem powinno pójść gładko... :icon_biggrin: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to moja piekna guzzilla.Tylko same pozytywy nic przeciwko.Jest to pierwszy Gutek jakiego posiadałem i od razu ja pokochałem z całego serca.Moze to nie jest oszałamiajaca pojemnosc ale mi taki narazie wystarcza.Pozdrawiam wszystkich guzzistów

post-57280-0-00177100-1319272814_thumb.jpg

post-57280-0-32595800-1319272856_thumb.jpg

post-57280-0-55136300-1319272882_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to moja piekna guzzilla.Tylko same pozytywy nic przeciwko.Jest to pierwszy Gutek jakiego posiadałem i od razu ja pokochałem z całego serca.Moze to nie jest oszałamiajaca pojemnosc ale mi taki narazie wystarcza.Pozdrawiam wszystkich guzzistów

 

A któż by ośmielił się złe słowo powiedzieć wobec tak zdecydowanego stanowiska w rzeczonej sprawie :icon_mrgreen:

Pozdrowienia i dalszych radości! :crossy: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę urywał że i ja choruję na MG, tyle że Griso, tylko że jeszcze nie dorosłe... na razie zakochałem się w V2-kach, to już nie daleko...

 

Spokojnie, aby obeszło się bez szoku, najpierw zamień SV na Raptora 1000, a potem powinno pójść gładko... :icon_biggrin: :wink:

 

ale kiedy Raptor wykorzystuje silnik SVki !!!!

 

a dzisiaj dla kolegi ogladalismy V11, i niby ładny i piekny, ale dlaczego próbuję się wcisnąć u nas na rynku maszyny z przebiegiem co najmniej 50k-70k km czy więcej z licznikiem usatwionym na 22k km, Krew mi się gotuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kiedy Raptor wykorzystuje silnik SVki !!!!

 

a dzisiaj dla kolegi ogladalismy V11, i niby ładny i piekny, ale dlaczego próbuję się wcisnąć u nas na rynku maszyny z przebiegiem co najmniej 50k-70k km czy więcej z licznikiem usatwionym na 22k km, Krew mi się gotuje...

 

A napisałem gdzieś, że wykorzystuje?.. :icon_biggrin: chodziło o łagodne przejście do włoskiego body z sercem japońskim (zresztą też suzuki :icon_razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma MG. Tak o nim pieszczotliwie mówi że w głosie można wyczuć miłość. Nawalił mu ostatnio. Stoi. Kupił drugi juz nie pamiętam nawet jakiej marki ale mówi, że to nie to. Ze MG jest tylko jeden. Szuka teraz mechanika do MG. Okolice Piły.

Sklep www.netbiker.pl. Sprzedaż części do motocykli.

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma MG. Tak o nim pieszczotliwie mówi że w głosie można wyczuć miłość. Nawalił mu ostatnio. Stoi. Kupił drugi juz nie pamiętam nawet jakiej marki ale mówi, że to nie to. Ze MG jest tylko jeden. Szuka teraz mechanika do MG. Okolice Piły.

 

Niech Kolega zajrzy do salonu Motosprzętu w Pile kontakt i zapyta Pawła, szefa salonu. Ma Calafiora, może kogoś zna, może pomoże.. Może powołać się na mnie, ale za reakcje nie ręczę :icon_mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajna maszynka ;)

Przypomniało mi się, jak mój Św. pamięci wujek opowiadał mi o motocyklach (sam miał HD WLA) i tłumaczył, że Junaki mają jeden cylinder, HD dwa V wzdłużne, a Moto Guzzi V poprzeczne.. i to jest jedyna moja wiedza o MG :)

 

 

Moto Guzzi ma układ silnika wzdłużny a HD i Junak poprzeczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto Guzzi ma układ silnika wzdłużny a HD i Junak poprzeczny.

 

Cóż... masz rację, gdyż przyjęte jest określenie ułożenia silnika ze względu na położenie osi wału korbowego względem kierunku jazdy, ale weź i wytłumacz, że Gutki nie mają V-ki w poprzek :icon_biggrin:

Żeby nie było, jest jeszcze jedno moto z takim właśnie układem silnika - Honda CX 500 (650).. Mile wspominam podróże "babcią hondzią" (ad 1981)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...