Skocz do zawartości

Oddam grzejnik w dobre ręce


shuy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś pisałem że kupiłem strych i mogę wybrać numer mieszkania. Obecnie strych jest wyremontowany i będę się przeprowadzał ale zostały mi niepotrzebne kaloryfery. Były zamontowane w zeszłym roku przez spółdzielnię więc mają za sobą tylko jeden sezon. Mógłbym je oddać złomiarzom, ale trochę przykro pomyśleć, że dostaną za to najwyżej jedno wino, a ktoś może bardziej potrzebujący będzie musiał zapłacić parę stów w Castoramie za coś podobnego.

Grzejniki są duże 3 mają 100x90 i po jednym 70x90 i 60x90. Nie nadają się w związku z tym do normalnego mieszkania, bo nie wejdą pod żaden parapet. Jeżeli jednak ktoś chce ogrzać garaż albo ma mieszkanie nietypowe to służę uprzejmie. Są czyste i nie uszkodzone (jeden ma leciutkie wgięcie blachy). Są czyste, tylko trochę pochlapane tynkiem i innymi remontowymi odpadami. Najmniejszym kaloryferem zainteresował się mój znajomy ale ostatnio się nie odzywał, pewnie uznał, że za duży.

th_34103_IMG00104_20110420_1900_122_339lo.jpg

th_34105_IMG00105_20110420_1901_122_535lo.jpg

Grzejniki do wzięcia za dowolną cenę, a jeżeli ktoś jest bez grosza i marznie to "dziękuję" wystarczy. Jedna sprawa - nie mam pomysłu jak to wysłać (nie wchodzą do samochodu) więc chyba raczej zainteresowani mogą być Warszawiacy.

Edytowane przez shuy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią bym je przytulił tylko nie wiem jak wyjdzie z przesyłką może kurierem?

Akurat się buduje i jak znalazł takie grzejniczki.

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kurier może podjechać pod dom mogę podesłać. Do firmy kurierskiej ich nie dowiozę, bo nie mieszczą się nawet w Trabancie. Fajnie, gdybyś mógł się tego dowiedzieć. Nie mam doświadczenia z usługami pocztowymi i itp. Ostatnio wysyłałem coś z Servisco a oni chyba nie istnieją od 10 lat. Normalnie jak muszę coś wysłać to korzystam z przesyłek konduktorskich ale to nie ten kaliber.

 

Ewentualnie możemy popytać czy ktoś się nie wybiera vanem w trasę W-wa - Leszno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś w pracy pogadam z firmą kurierską i popytam znajomych czy ktoś nie wybiera się w trase do wawy...

Myśle że do jutra dowiem się czy by ktoś nie leci w te kierunki.

Chyba że jakiś forumowicz leci autkiem w strone leszna czy okolic.

 

Firmą transportową DHL czy schenkerem ipt można by wysłac to na mój koszt, płaci się w tedy za objętość i wage paczki.

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joey69 serio mówisz... chcesz je zabrać?

jakbym wiedział to w styczniu nie wywaliłbym moich na złom! Okna plastikowe też dałem znajomemu na działkę do altany.

No super! Nie dość, że nie pomogłeś koledze to jeszcze chcesz go wk*ć :biggrin:

Jak się nikt nie znajdzie to po świętach dzwonię do DHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jutro ma mi znajoma dać znać co i jak bo jej tata albo kolega beda jechać w te kierunki ale dowie się dokładnie kiedy więc jak co to Ci napisze...a jeśli nie wyjdzie to chyba faktycznie kurier..mam kumpla co jedzie z wawy do Leszna ale pociągiem ale wątpię by taśtał grzejniki na plecach haha

 

EDIT:

ok kumpel odpadł jeszcze ojciec kumpeli ale on tirem bedzie jechac xD

ale to Ci napisze jutro jak wroce z pracy

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jutro ma mi znajoma dać znać co i jak bo jej tata albo kolega beda jechać w te kierunki ale dowie się dokładnie kiedy więc jak co to Ci napisze...a jeśli nie wyjdzie to chyba faktycznie kurier..mam kumpla co jedzie z wawy do Leszna ale pociągiem ale wątpię by taśtał grzejniki na plecach haha

 

EDIT:

ok kumpel odpadł jeszcze ojciec kumpeli ale on tirem bedzie jechac xD

ale to Ci napisze jutro jak wroce z pracy

 

A, nie masz jakiegokolwiek samochodu, aby po nie podjechać. Shuy, chce je oddać, a ty potrzebujesz. Stań na głowie, a je przewieź. Jak, bym miał bliżej, to bym Ci je przewiózł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...