Skocz do zawartości

Kto Lubi Bmw?


straycat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zawsze mówię, że BMW ma to toś w sobie... Miałem 2 modele tej firmy, wnętrze może troszkę spartańskie jak na nasze czasy, ale ponad czasowe, wyciszenie bajka, dodam że zasada wytłumienia wewnątrz auta nie zmieniona od kilkudziesięciu lat, a to o czymś świadczy,i układ jezdny na 6+.

"Januszm", niczym się nie przejmuj, jeszcze panuje przekonanie o dresach i bmkach... dodając do tego nutkę zazdrości, że Ty masz a ja nie, daje daje ciężkie powietrze wokół...

Przyjemności w jeździe, i nie ukrywam że troszkę Ci zazdroszczę, ale obiecuję sobie, jak tylko uspokoi mi się sytuacja rodzinna, też wracam do tej marki.... ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

december74 ja sie tam niczym nie przejmuje :)
A dresy lubie i owszem, prawie zawsze po pracy na codzien chodze w dresach z powodu komfortu jaki mi oferuja.
Ubierac nalezy sie stosownie do okazji a ja na wyjscie do sklepu, trening, czy krotki spacer, wycieczke nie bede sie stroil niczym Polak do kosciola w niedziele ;)

Jutro wyjezdzamy na urlop, pierwszy przelot 1200 km no i jak mam sie ubrac w niekomfortowy garnitur, sztywne jeansy czy mile, lekkie i komfortowe bawelniane spodnie dresowe?
Akurat tu gdzie mieszkam nie ma takiego stereotypu o BMW i ich wlascicielach. BMW jest jedna z bardziej popularnych marek na wyspach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

december74 ja sie tam niczym nie przejmuje :)

A dresy lubie i owszem, prawie zawsze po pracy na codzien chodze w dresach z powodu komfortu jaki mi oferuja.

Ubierac nalezy sie stosownie do okazji a ja na wyjscie do sklepu, trening, czy krotki spacer, wycieczke nie bede sie stroil niczym Polak do kosciola w niedziele ;)

Jutro wyjezdzamy na urlop, pierwszy przelot 1200 km no i jak mam sie ubrac w niekomfortowy garnitur, sztywne jeansy czy mile, lekkie i komfortowe bawelniane spodnie dresowe?

Akurat tu gdzie mieszkam nie ma takiego stereotypu o BMW i ich wlascicielach. BMW jest jedna z bardziej popularnych marek na wyspach.

Ano to szerokości życzę i słoneczka jak NAJwięcej.... :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) Już nie mogę się doczekać wypróbowania tych 258 KM na niemieckich autostradach :)

W drodze powrotnej mamy w planach spędzić kilka dni w Niemczech, może uda nam się odwiedzić muzeum BMW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kiera 4 ramienna, szkoda, korby na tylne drzwi, manualne fotele, radio nie oryginalne, fotel psażera jakis nie wyrazny, kierowcy fotela nie widac, na taki przebieg powinny byc w stanie b.dobrym, nie pisze w idealnym. Maska nad prawym reflektorem za wysoko, sprawdz, moze jakas przygoda, numery na lampie tez obadaj. Sprawdz wahacze, jesli zalozyl z wymiennymi sworzniami Lemfordera, to na plus, bedzie mniej kosztowac pozniej. Ile kluczykow ma, dorobienie w serwisie okolo 700zl, na wolnym rynku okolo 350. Skrzynia automat, to tez nie licz na takie spalanie jak on pisze, manual w miescie 7-8, trasa 6, oczywiscie jazda NIE na emeryta, i dobrze sprawdz skrzynie czy nie szarpie, plynnie biegi zmienia, itp. Skrzynia automat przy tym silniku jak najbardziej.Sprawdz Vin po wyposazeniu, bedziesz wiecej wiedzial co ma, a czego nie. Do serwisu nie dzwon, i tak nie powiedza, musisz podjechac z wlascicielem i dowodem rej.

Przepraszam, ze bez ogonkow, lecz pisze z telefonu i nie chce mi sie skrobac, wybaczcie.... :)

I powodzenia w zakupie!!! :)

Edytowane przez december74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W stanie gabinetowym to możesz kupić lampę lub biurko.

Zwał, jak zwał, a kolega YUBY musi się uzbroić w cierpliwość. W miesiąc to nie poszuka igły, chyba że się właśnie trafi...

A druga sprawa, to są różne kryteria pojęć, jeśli bez skazy w tym roczniku, to proponuje salon, choć i tam nic nie powiedziane..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam 530d e39 po lifcie - dla mnie nie ma lepszego auta w tej cenie. Konfort, rozsadne spalanie, niezla dynamika, niska awaryjnosc. Wczesniej mialem 520i e39 rowniez nie narzekalem.

Nie toleruję żadnych tuningow. Auta powinny byc w pełni orginalne może poza kolami.

Co na minus to cena czesci zamiennych, ale mysle ze mozna przezyc przy niskiej czestotliwosci wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...