Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale jakie koszty się na to składają? Bo jak tylko paliwo i opony to coś drogo ten kilometr wychodzi. Nawet jakby dodać ubezpieczenie i serwisowanie to wychodzi drogo wg mnie. Chyba, że jeszcze bierzesz pod uwagę utratę wartości.

 

Pozdr.

F.

niestety tylko koszty eksploatacyjne. pszeglad zerowy ( tzn po kupnie, motor uzywany) ok 2tys ( z kpl opon ) do tego 4 opony do tej pory -ok 2tys wymiany oleju co rok 7x150 -ok 1 tys regulacja zaworow,gazniki nowy lancuch- 1 tys plu wymiany klockow, swiec filtra pow dalo ok 7 tys zl. dalsze 11 tys to paliwo. a to wszystko daje 1,8 zl za kilometr ( bez utraty wartosci i pzu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector-wyczytane z serwisówki

448ml oleju na kazdą lagę

poziom oleju w ladze od górnej krawedzi lagi do poziomu oleju-130mm

sprawdz od razu czy aby spręzyny nie sa juz za bardzo sciśniete-jeśli mają mniej niż 303,7mm to trzeba pomyslec o wymianie

pozdro

 

w sumie juz wiesz ale zostanie dla zainteresowanych w przyszłości

Edytowane przez Jewon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

czy ktoś z Was czyścił może reflektor od środka? Czy da się go jakoś wyczyścić bez wyjmowania całej lampy? Albo ewentualnie czy wyjęcie lampy coś da - mianowicie czy da się ją łatwo rozkręcić czy trzeba cudować i rozklejać ją na gorąco?

 

Jakiej żarówki bym nie kupił Xenon, Zenon, 1000% więcej światla - zero efektu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to poprostu urok lampy z jedna żarówką H4??takie lampy zwłaszcza w starszych sprzętach nie powalają skutecznoscią

u mnie jest podobnie jak u ciebie.rzadko mam okazje jazdy w nocy ale jakis czas temu mi sie zdarzyło i byłem przerażony.jazda po omacku

podobnie miałem kiedys w thundercacie.pojedyńczy reflektor jedna zarówka H4 i w nocy był dramat

 

z kolei inaczej sprawa sie miała w zx12,podwójna lampa,dwie zarówki i droga była oswietlona jak pas startowy przy lądowaniu samolotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tego co znajomy mówi i poleca wszystkim to są a'la xenony ale takie z żarnikiem.

 

Ja założyłem (mam okrągłą lapmę na H4) żarówkę 90/130W i mi w zupełności wystarcza :)

Edytowane przez radomenes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem z VTR-ą. Dziś umyłem ją i zabrałem się za regulację świateł, bo świeciły po wiewiórkach, a nie na drogę. Wiedziałem że się trochę zejdzie z regulacją i podpiąłem prostownik żeby aku nie padł. Ale pech chciał pies przebiegł, szarpnął kable i zaiskrzyło na klemach (raczej się zwarcie nie zrobiło, ale spadła żabka minusowa) i spaliło bezpiecznik główny. I teraz co założę nowy, odpalę motor pochodzi ok 1 min zgaśnie i spali bezpiecznik ( regulator po tej minucie jest ciepły. Wiecie może czy mógł się spalić regulator?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, motocykl to wspomniana w temacie Honda VTR 1000 F, rok 2000. Problem jest z bardzo głośno stukającym koszem sprzęgłowym, nie jest to tak jak w innych tematach szum, szmer tylko poprostu łomot zagłuszający muzykę dobiegająca z tłumików. Uprzedzając pytania, stukot ginie po wciśnięciu klamki sprzęgła. Eksperymentowanie z olejami nie pomogło, więc postanowiłem, że po zakończeniu sezonu się tym zajmę ale za wczasu chciałbym się wszystkiego dowiedzieć. Więc tak, co oprócz wymiany kosza na nowy można z tym fantem zrobić, bo chciałbym sprzedać ten motocykl i o ile ja już przywykłem do tego dźwięku to potencjalny nabywca może być poważnie zaniepokojony takimi odgłosami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...