Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki może któryś załatwić napinacze łańcuszka rozrządu do VTR w rozsądnej cenie? Bo nie mam nigdzie w pobliżu serwisu a tam pewnie cena też nie przyjemna. W sklepie z częściami moto poniosło ich i krzyknęli 580zł za sztuke... :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie dodałem że latam na 5100 10W40, ale jak zacznę zauważać ubytki to skorzystam z doświadczenia YUBYego i zaleję 15W50.

W niskich ani super wysokich temperaturach nie latam, a zakłądając że oba są półsynettyczne to myślę że to idealna przejściówka przed mineralnym.

 

Myślę, że jeśli ktoś latem chciałby lecieć na dalekie południe to również warto byłoby zalać takim z 50tką na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sezon przelatałem na motulu 5100 10w40 4tyś km zrobiłem i z pozycji w szkiełku max ubyło do połowy szkiełka,zaznaczam że jazda turystyczna,sezon wcześniej na castrolu gps 10w40 5 tyś w sezonie zrobiłem równiez tryb turystyczny i przez sezon dolewek w sumie zrobiłem 1litr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sam zrobiłem sobie pokrowiec z foli do izolowania poddaszy na wymiar swojego moto- godzina roboty

Też myślałem, ale podobno folia to niezbyt dobry pomysł. Podobno pokrowiec jest o tyle lepszy że co nieco 'oddycha' wypuszczając trochę pary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego zrobiłem z foli izolacyjnej do poddaszy która ma takie same właściwości -oddycha

przy mocnym deszczu zegary i lusterka mocno parują ale po za tym jest spoko i nawet szybko schnie...

moto trzymam w garażu ale czasem stawiam moto pod domem i taka foli to dobra rzecz tym bardziej że sąsiad ma gołębie...

Ja załatwiłem sobie kawałek foli od znajomego bo po co mi cała rolka i po zgrzewałem to sobie żelaskiem przez gazete. folia ma kolor czerwony więc widać ją dobrze z daleka i wiadomo że moto dalej stoi.. :) dobrze jest porobić otwory z oczkami metalowymi jak w plandekach bo przy wietrze ją zdmuchnie bez zabezpieczenia i pospinać gumkami do bagażu już na moto. Mi spisywało się to rozwiązanie na 3 motocyklach

faktem jest że w zimę szkoda by było trzymać go pod plandeką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto pamięta szczeliny zaworowe VTR 1000 Firestorm i ilość obrotów składu mieszanki do podstawy regulacji

. Z tego co pamiętam w każdym z gaźników sa inne dysze i chyba też różna ilość obrotów z tego wynikała

ps gdzieś posiałem serwisówkę.. ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IN 0,16 +/-0,03

EX 0,31 +/-0,03

 

Pilot 2 3/4

MOTOKOFEINA.PL - Tuning i chiptuning motocykli. Hamownia motocyklowa Warszawa (Nadarzyn).

Serwis i przygotowanie na tor. Blokady mocy na kat. A2. Obsługa ogumienia.

Akcesoria tuningowe: Rapid Bike, Cordona Quickshifters, Sprint Filter, PZ Racing, 4Racing Components,PK Power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...