Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie mi czy zuzycie oleju w Firestormie (1Litr na 4tyś km) mieści sie w normie?

bo tyle dolałem juz oleju robiac dolewki.dodam ze starm sie utrzymywać poziom oleju przy górnej kresce w szkiełku,czyli maximum

ile wam zuzywa oleju??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy jeżdzie w przediale 4-7 tyś obrotów w mojej nie zaobserwowałem ubytku oleju miedzy wymianami ( 5000 - 6000 tyś ) ale przy kręceniu do końca może to jest normalne przy okazji po wymianie filtra powietrza na pipercross spadło znacznie złużycie paliwa wiec polecam taki zabieg .

Edytowane przez morris35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak morris35 napisał. Zużycie przy normalnej jeździe zerowe. Czasem idę do odciny ... ale rzadko.

 

Właśnie w zeszłym tygodniu (po kilku tysiącach), dolałem 100ml coby w środku trochę odświeżyć zapas w misce.

 

 

Odnośnie spalania coraz milej mnie zaskakuje . Wczoraj wieczorem wracając z rajdu Włóczykij (100-120 km/h) średnia wyszła 5,5 l /100km, przy czym na samym rajdzie gdzie cały czas były przystanki, wsie, drogi polne itd. wyszło 6,5l. Nadal nie rozumiem dlaczego jak jeżdżę sam wychodzi mi średnio 8l.

Edytowane przez radomenes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dorwać ślizg łańcucha do SP-1 bo mój się rozleciał do reszty i łańcuch napierdala ... W serwisie chcą 250złych , drogo, narazie szukam tańszej opcji ale jak nie znajde to sie pokłonie w hondzie i kupie z ASO

P.S. Nie chce nikt mojej SP ? W alledrogo stała za 11900 ale duuuużo do urwania. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Też tak macie że podczas włączenia zapłonu świeci się światło mijania.Nie mam w moim firestormie 2002r. wyłącznika świateł tylko zmiane mijania-drogowe.Podczas rozruchu motocokla ma to dość spore znaczenie,nie powinno być tak żę światło mijania zapala się po uruchomieniu motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie że podczas włączenia zapłonu świeci się światło mijania.Nie mam w moim firestormie 2002r. wyłącznika świateł tylko zmiane mijania-drogowe.Podczas rozruchu motocokla ma to dość spore znaczenie,nie powinno być tak żę światło mijania zapala się po uruchomieniu motocykla.

 

To normalne. Po którymś roku zmieniły się przepisy. Motocykle muszą mieć non stop włączone światła, wycofano całkowicie wyłaczniki świateł, nie tylko w Firestormie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector to wiadomo ale chyba chodzi o to ze po przekręceniu kluczyka w stacyjce,jeszcze przed zakreceniem rozrusznikiem świeca mu sie już światła,jesli tak jest to troche lipa odpalanie na właczonych swiatłach

tez tak miałem w poprzednim moto ze nie było wyłącznika od swiateł ale światła sie zapalały same ale własnie dopiero jak moto odpalił

wg mnie nie powinno tak być.światła powinny załączyć sie dopiero po odpaleniu motocykla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak ma być, światła mijania świecą po włączeniu zapłonu.

 

ale zapalaja sie od razu w chwili wcisniecia guziczka startera?i rozrusznik kręci z włączonymi światłami??u mnie właczały się ale z 1-2 sekundowa zwłoką jak juz silnik chodził.i to jest logiczne,piłowanie rozrusznika z właczonymi swiatłami to bezsensowne rozwiazanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale westt'owi po przekręceniu świecą się światła mijania i nie może ich wyłączyć, to jak ma włączyć i wykorzystać tylko światła postojowe ?

 

Chyba, że u niego bez kluczyka się świecą.

 

Nie wiem jak w tym przypadku ale w aucie (u mnie przynajmniej) jak załącza się rozrusznik to odcina wszystkie pobory napięcia typu radio, światła, światełko wewnętrzne itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...