Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Eh Yuby. Ten tryb "eko" to u każdego raczej w ramach eksperymentu podejrzewam, żeby obalić teorię, że się nie da. ;) Nie wierzę, że ktoś cały czas tak jeździ na tym moto, no i w drugą stronę bez przesady, żeby ganiać pod 2 zł non stop.

 

Może nie do końca, bo 6,25l osiągnąłem jadąc z chopperowcami na jakiś zlocik, a 5,5l w grupie z poczciwym Junakiem więc nie tyle są to wyniki eksperymentów co siła wyższa ;) Przy normalnej turystycznej jeździe czyli 70% robionych km - 100mil i zapala się rezerwa

 

Wiedzę tą można wykorzystać gdy zostało nam kawałek do stacji benzynowej i mało w baku lub zbliża się koniec miesiąca a mamy do zrobienia parę kilometrów :)

Edytowane przez radomenes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby z tego co wyczytałem na tym forum to jestes majgany gość jesli chodzi o VTR-e.powiesz mi od czego sa te rurki z gąbkami w airboxie.???

zauwazyłem że w tym dziale pisze sie głównie o spalaniu i o jakis zupełnie niepotrzebnych nikomu pierdołach.lepiej zmienić nazwe działu na VTR-1000 SPALANIE.

jesli chodzi o pomoc techniczna to jest miernie.mam jeszcze cała mase pytań odnosnie motocykla ale z zadawaniem ich sie raczej wstrzymam bo odpowiedzi raczej nigdy sie nie doczekam :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma tylko pytania i chciałby na wszystko odpowiedzi ;) Mnie osobiście nie interesują gąbki w airboxach ale nikomu nie polecam zakładać osobnego działu ;) Jakbym wiedział po co to to bym od razu napisał, ale widać nikt z tym nie miał problemów ...

 

Odnośnie pytań: Myślałem, że mi regulator nawala bo różnie ładował i w międzyczasie poszła mi cela w aku, założyłem od 2001 z tym samym oznaczeniem i spalił się po 2 tygodniach (wypaliło dziure w gumie) więc obecnie jeżdżę na starym . Pytanie brzmi: Czy ktoś montował regulatory produkcji PL o oznaczeniu RN05 ? Jak się to spisuje i czy warto zainwestować w takie ustrojstwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rom996 mi tak SP1 idzie.

Czasem to wkurza a zwłaszcza, gdy gonisz z ekipą i na wyjściu z winkla masz koło w górze.

Na mój nos to może być zasługa zawiasów. Mianowicie ja mam przód i tył ohlinsowy i skręcony tylko w połowie, jednakże moto i tak jest jak taczka. To może mieć przełożenie na to, że moc przenoszona jest bezpośrednio na koło, bo zawias się nie ugnie więc nie ma strat energii w ugięcie zawieszenia. Może na tym filmie moto też ma dziabnięte zawieszenie i wystarczyło, że odwinął?

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wykres z BP do swojej SP i też nie ma bumu, wykres jest co prawda lekko spiczasty w okolicy 8 tys, ale po drodze liniowy. Co do filmu, to jest jeszcze opcja zmiany przełożenia zdawczego... - ot taka moja dywagacja... ;)

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. to na razie zostawiam. a przy okazji udalo mi sie wyjechac zbiornik paliwa do zera. na stacje dojechalem sila rozpędu. zatankowalem do pelna 17,5l. czyli 1,5l mniej niz podają (zrobione 290km :) ale jazda nawet jak na mnie za spokojna-niestety deszcz a potem jazda w kondonie po autostradzie -130km/h a koncowka to eco drivning po okolicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio miałem to samo dotoczyłem się do stacji u mnie na miescie,pamiętałem ze jesta tam stacja ale okazało sie że zamknięta (lotos) i kumpel musiał do mnie podjechać z butelką :) i po dotankowaniu okazało sie ze też miałem baku jeszcze ponad litr a nie dało sie juz nawet odpalić.

a to dlatego że "fajersztormy" nie maja pompy paliwa i zawsze w baku troche zostanie.jak miałem thundercata z pompką paliwa to mogłem wyczerpac bak do zera i nawet to co w przewodach paliwowych.a tu się juz tak nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...