Skocz do zawartości

z pamiętnika Lady Shadow...


Rekomendowane odpowiedzi

kuwa czy ja wiem czy najspokojniejszy... a to palnie w kask... a to udzieli jakiejś krwiożerczej opowieści jak to trzeba pieścić manetki jak kolbę kałacha... :biggrin:

 

Juz wolałbym aby uzywał porównan ze trzeba piescic jak .................... :biggrin:

pewne kragłosci i wypukłosci kobiece :)

No własnie i gdzie dalsze losy Hondzi i Lady ???? :eek:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, malo tu ostatnio zagladam, ale jak juz zagladnalem to nie powstrzymam sie przed komentarzem...

ja potwiedzam, ze Pan Instruktor to spokojny czlowiek - wcale nie pamietam bluzgow ani uderzen w garnek (moze dlatego ze nowiuski byl??;) no fakt, raz mi sie wiazanke dostalo... jak nas autobus wyprzedzil:D

 

chociaz moj "malutki" braciszek ma odmienne o 180 stopni poglady:)

 

ale zeby nie byc zupelnie off topic to ja tez z niecierpliwoscia czekam na kolejne wpisy Lady, sam sie zalewalem z jej przygod i "poznawalem" Tomka jako legende jeszcze zanim mialem przyjemnosc spotkac Go w realu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Drogi Czytelniku!

 

Wasza Lady Shadow jak najbardziej ma ochote kontynowac pamietniczek, jednakze z braku czasu (nieustajacego) bardzo sie zaniedbala... Za co przeprasza spolecznosc motocyklowa i niemotocyklowa. :biggrin:

 

Pragne takze wszystkich poinformowac, ze domowa hondzia jeszcze nie doczekala sie naprawy tlumikow (z roznych wzgledow, miedzy innymi takich, ze chcemy jej zrobic tlumiki wygladajace jak oryginaly), a Lady Shadow, z tesknoty za sezonem motocyklowym - wypastowala balsamem wszystkie ubranka motocyklowe, co bardzo jej sie chwali...

 

Korzystajac z okazji przedsylwestrowej, chcialabym Zyczyc Wam Wszystkim fajnego Nowego Roku 2007, bezpiecznych wyjazdow i powrotow do domu! No i spelnienia wszystkich marzen i snow o maszynach...

 

Wasza Lady Shadow (w szampanskim nastroju :flesje: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 lat później...
  • 2 tygodnie później...

Ile to lat temu było...

Rozrzewniłam się.

 

Wasza Lady Shadow (całkiem jeszcze żywa)

No kopę lat ;)

 

Zaglądam na maila a tu info o nowym poście. Musiałem zapisać się na powiadomienia ;) :P

 

Też ciągle żywy! Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...