Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

ciekawi mnie czy ktos ukrecil juz kardana ?

 

Takie rzeczy to tylko w BMW niestety :banghead: :lapad:

miałem japonię z wałem, znajomi mieli i mają nadal, i w japońcach jest to naprawdę rozwiązanie bezogsługowe.

w BMW to jak nie krzyżaki,to dwa wstrętnie drogie łożyska na łączeniu wahacza z przekładnią kątową, uszczelniacze tejże iłożyska itd, itd, itd i drogo, a jeden z kumpli miał YAMAHE MAXIM650 r1980 i wał IDEAŁ ...ale i tak kocham dwuzaworowe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jestem, jestem, właśnie nakrecilem pierwszy tysiąc. Jadę na przegląd, na razie złego słowa nie powiem. W porównaniu do poprzedniego moto ( wiaderko) zdecydowanie bardziej przyjazne podwozie. Szczególnie w zakretach. Chociaż na Varadero nie pozwolę powiedzieć nic złego, darzę to moto ogromnym sentymentem, Yamaha jest zdecydowanie fajna propozycją na turystyczne moto. Po to ją kupiłem i zamierzam, podobnie jak na Wiaderku zrobić parę tysiączków w tydzień. Yamahę wybrałem z rozmysłem, dla mnie jest lepsza od GS-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja kupiłem w tamtym roku w kwietniu. Mam za sobą 16000tyś km w tym roku zrobiłem 11000 tys. Ukraina,Mołdawia.Rumunia,Bułgaria.Turcja,Grecja,Albania,Macedonia,Serbia,Węgry,Słowacja i to nie koniec na ten rok. Planuję południe Włoch. Moto jest super żadnych dolewek oleju jak w BMW a miałem, no i ma na każdy układ bezpiecznik w sumie 15, jedziesz gdzie chcesz a nie od serwisu do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Gienek ST

Takie rzeczy to tylko w BMW niestety :banghead: :lapad:

miałem japonię z wałem, znajomi mieli i mają nadal, i w japońcach jest to naprawdę rozwiązanie bezogsługowe.

w BMW to jak nie krzyżaki,to dwa wstrętnie drogie łożyska na łączeniu wahacza z przekładnią kątową, uszczelniacze tejże iłożyska itd, itd, itd i drogo, a jeden z kumpli miał YAMAHE MAXIM650 r1980 i wał IDEAŁ ...ale i tak kocham dwuzaworowe BMW

 

 

 

Moge tylko potwierdzic niezawodnosc kardana Yamahy.Znajomek smiga FJR

ponad 10 lat i jedynie co wymienil to lancuch rozrzadu przy 150tys. i

tak na wszelki wypadek zawory.Obecnie ma ponad 220tys. na budziku i do tej

pory 0 problemow z kardanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może jakiś wypad na nocleg.Jesteśmy o krok od siebie .Można dużo pogadać,dla mnie Bałtyk, Karkonosze,Mazury . Czekam na propozycje JR.

 

Pewnie nie ma problemu... Powiedz a gdzie dokładnie wybierasz sie do Włoch, jaki termin, plan itp A moze polecimy do Chorwacji???

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam!

Panowie noszę się z zamiarem zamiany mojego gs 1200 (na którym jeżdżę od 2005 r) na nową tenerę 1200. Będę wdzieczny za wszelkie informacje na temat tego modelu. W necie nigdzie nie znalazłem żadnych opinii użytkowników??? W salonach są jeszcze dostępne modele z 2011 roku !!! (dlaczego ten model sie nie sprzedaje?)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...