Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dopiero co zakupiłem swoją maszynkę w pięknym białym kolorku podpowiedzcie panowie bo dopiero w połowie wątku jestem i daleka droga przede mną a napalam się coraz bardziej. Jakiej średnicy zewnętrznej są halogeny oryginalne te pod głównym reflektorem? chcę dokupić LED'y spot ale bez wymiarów mogę przestrzelić :(

Kolego wbijaj na facebook Sebastian Begierski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety sam przymierzam się do kupienia i założenia deflektora. Jestem na etapie szukania . Jak coś bym znalazł to podrzucę linka.Pozdrawiam

 

Wiem że są różne deflektory o różnych mocowaniach. Jedne trzeba nawiercać i przekręcić . A są też takie które mają uchwyty obejmujące szybę i po zdjęciu nie ma śladu po montażu na szybie.No i rozmiarów deflektorów też parę widziałem ale co do doboru to szukam i czytam . Może koledzy którzy maja już zamontowane podrzucą wymiary ??

 

Dobry pomysł.. Masz może założony?

Ewentualnie jak oceniasz przydatność?

Podsyłam link z fajnym opisem : http://allegro.pl/deflektor-motocyklowy-adv-owiewka-szyba-spoiler-i5181833450.html . Edytowane przez wooosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z Kolegów miał problem z łożyskiem główki ramy w Teresie?

Mój "problem" polegał na tym, że przy przebiegu 25.000 był bardzo mocno wyczuwalny luz. Najdziwniejsze w tym wszystkim było to że kupiłem moto bezpośrednio po zrobionym przeglądzie w ASO który robił jeszcze sprzedający a w ASO tego nie zauważyli i nie dociągnęli.

Pojechałem do swojego mechanaika i dociągnął.

Ale dlaczego pojawił się ten luz nie wiem. Narazie jest spokój chociaż zrobiłem tylko 6000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sam przymierzam się do kupienia i założenia deflektora. Jestem na etapie szukania . Jak coś bym znalazł to podrzucę linka.Pozdrawiam

 

Wiem że są różne deflektory o różnych mocowaniach. Jedne trzeba nawiercać i przekręcić . A są też takie które mają uchwyty obejmujące szybę i po zdjęciu nie ma śladu po montażu na szybie.No i rozmiarów deflektorów też parę widziałem ale co do doboru to szukam i czytam . Może koledzy którzy maja już zamontowane podrzucą wymiary ??

 

Podsyłam link z fajnym opisem : http://allegro.pl/deflektor-motocyklowy-adv-owiewka-szyba-spoiler-i5181833450.html .

http://www.szybymotocyklowe.pl

z tej firmy kupiłem do szyby Givi widać na filmie :

ja jestem bardzo zadowolony jak na razie. warto dokupić po prostu pod wymiar Twojej szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę żebyś sprecyzował "problem łożyska główki ramy" co się dzieje ?

Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi, były delikatne puknięcia przy hamowaniu, przy małych prędkiościach - przebieg ok. 23.000 km - serwis w Gdańsku usunął luz i po bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój "problem" polegał na tym, że przy przebiegu 25.000 był bardzo mocno wyczuwalny luz. Najdziwniejsze w tym wszystkim było to że kupiłem moto bezpośrednio po zrobionym przeglądzie w ASO który robił jeszcze sprzedający a w ASO tego nie zauważyli i nie dociągnęli.

Pojechałem do swojego mechanaika i dociągnął.

Ale dlaczego pojawił się ten luz nie wiem. Narazie jest spokój chociaż zrobiłem tylko 6000 km.

W jakim mieście byl na przegladzie w ASO?

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...