Jump to content
Skinner

Tanie graty do H-D

Recommended Posts

Ponoc robia juz calkiem niezle palniki xenonowe do motocykli, ale to ponoc :)

Nie potrzeba xenonu.HD robi świetny reflektor z żarówkami led.Niestety cena trochę z kosmosu,ale widziałem za żywo,kumpel zakupił i twierdzi że światło super. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HARLEY-TOURING-LED-7-HEADLAMP-73390-10-/150630960279?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item23124e0c97 .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Nie potrzeba xenonu.HD robi świetny reflektor z żarówkami led.Niestety cena trochę z kosmosu,ale widziałem za żywo,kumpel zakupił i twierdzi że światło super. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HARLEY-TOURING-LED-7-HEADLAMP-73390-10-/150630960279?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item23124e0c97 .

Taaa... Jak to ma tyle kosztować, to już lepiej zamontować ksenony. Widziałem kilka pomontowanych w HD i wymiatają. Jasne światło, daleki zasięg, nic więcej nie trzeba. Nie wspominając już o różnicy w kosztach... :laugh:

Tylko że do xenonu pały się mogą dowalić a do tego nie.A światło prawie identyczne jak xenon.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Tylko że do xenonu pały się mogą dowalić a do tego nie.A światło prawie identyczne jak xenon.

Nie wiem jak jest w innych częściach kraju, ale nie słyszałem jeszcze o przypadku na północy, żeby się Policja przyczepiła do xenonów...

I chcesz zepsuc RK Custom lightbarem??? Wymien wklad lampy glownej na europejski, zamontuj przyzwoita zarowke. Do tego plaskie halogeny na gmole lub mini LED'owe. Bo stracisz jeden z glownych atrybutow RK Custom - czysta przednia lampe (kierunki na kierwnicy).

Sorry za ten -1... Się mi na moim hTC wcisnęło przypadkiem...:-(

Skinner - przepisy w Polsce mowia, ze xenony musza byc zawsze wyposazone w spryskiwacz. Stad problem. Nie doczepia sie do zrodla, ale do braku "natrysku" :)

Skinner - przepisy w Polsce mowia, ze xenony musza byc zawsze wyposazone w spryskiwacz. Stad problem. Nie doczepia sie do zrodla, ale do braku "natrysku" :)

Teraz to już pojechałeś z tym spryskiwaczem... :laugh:

Już każdy z nas zapomniał, że jeździ na włączonych z przodu migaczach, a to przecież jest też zabronione tyle, że tak powszechne, że nikt już na to nie zwraca uwagi :)

Masz na myśli obrysówki? U siebie odłączyłem ten gadżet, dla bezpieczeństwa. W słoneczny dzień inni kierowcy nie zawsze widzą migający kierunek gdy świeci w nim obrysówka. Chyba że jakoś inaczej macie to rozwiązane niż moja Stara. :icon_biggrin: Żarówka dwuwłóknowa, jedno świeci ciągle, drugie miga dodatkowo gdy cyknę kierunek. Słabo widoczne te kierunki były.

Takie pytanko w temacie gratów - znacie kogoś kto ma błotniki do FatBoy`a? Bym potrzebował "pożyczyć" aby sobie skopiować z laminatu.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Masz na myśli obrysówki? U siebie odłączyłem ten gadżet, dla bezpieczeństwa. W słoneczny dzień inni kierowcy nie zawsze widzą migający kierunek gdy świeci w nim obrysówka. Chyba że jakoś inaczej macie to rozwiązane niż moja Stara.

Ja pisałem o standardowych kierunkach (typu bullet). Moje wiszą zaraz pod kloszami lightbar'ów i widać je dobrze pod warunkiem, że nie upiększysz się ich dodatkowymi obręczami. Wtedy z boku prawie ich nie widać.

Ostatnio zdarzyło mi się kupić kurtkę HD. korzystałem z usług kogoś z Allegro o nicku eliszka29.

Zakup w dobrej cenie i pod indywidualne zamówienie. Kurtka okazała się za duża, ale bez problemu wymieniłem na mniejszą. Podsumowując - polecam :icon_mrgreen:

Szukam mocowania podnóżka pasażera do 2005 FXDL. Ma ktoś?

Jak to w ogóle ma wyglądać?

RIDE HARD!

Nick na allegro hd1340, znajdziecie tam numer telefonu takze, duzo gratow uzywanych ale warto pytac Road King Softail, Dyna ,sport, electra, ceny napewno nizsze niz u innych handlarzy na allegro.

Ma może ktoś na sprzedaż za rozsądną cenę lusterka do Irona 883 oraz kanapę dwuosobową?