Jump to content
Skinner

Tanie graty do H-D

Recommended Posts

Fajne a meskich nie wolałbyś? :blush: dżołk

klopotek bedzie z wiązaniem lepszejsze wygodniejsze byłyby zapinane na suwak z boku a z przdou imitacja sznurowania mam takie i chwale sobie nic nie przemaka i nie zawiewa pozdro

Buty całkiem, całkiem. Cena również dość rozsądna.

klopotek bedzie z wiązaniem lepszejsze wygodniejsze byłyby zapinane na suwak z boku a z przdou imitacja sznurowania mam takie i chwale sobie nic nie przemaka i nie zawiewa pozdro

Nie bierz tego do siebie, ale pomysł z suwakiem i imitacją jest - moim zdaniem oczywiście - jakby to ująć... hmm... no... nietrafiony :rolleyes:

Pewnie to i wygodniejsze, ale idąc tym tokiem myślenia: po co jeździć motocyklem, przecie samochodem wygodniej, bezpieczniej i na łeb się nie leje...

wygdny i szybki sposób zakladania i zdejmowania a przy tym nic nie tracąc na walorach estetycznych

Jak dla mnie trafiony w 100%

Ojtam estetyczny. Byle służyły. Ja latam w kaloszach Frank Thomas, pozostałość po pracy kuriera. Pasują do HD jak świni siodło, ale dają radę. Tylko rzepy mają i się rozpinają jak za mocno wygnę stopę. Ale lepsze takie niż cichobiegi marki "Szelest". :icon_mrgreen: Chociaż w trampkach najlepiej mi się jeździ.

Od biedy to nawet "zwykłe" buty kupisz, czyli bez logo MoCo i w zwykłym sklepie z obuwiem. I też będa git. Moja kobita ubiera na moto buty typu Glany, była kiedyś shizolem słuchającym punka i rock`a, glany to była podstawa egzystencji. Też z "krzyżykami" na podeszwie. I jej zazdroszczę. Chociaż ma sznurówki do kolan i 30min wiązania. Jedziemy w trasie, mówię "mam jezioro w butach" a Ona na to "Po takim małym deszczyku?".... :icon_evil:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

http://moto.allegro.pl/buty-harley-davidson-road-warrior-na-kazda-pogode-i1687604771.html

Zajebiście mam na nie ochotę. Warto?

PS. Jak mi który podkupi - walę w mordę!

No, no... Daj jeszcze kilka linków aukcji na innych forach i z pewnością zmniejszysz szanse podkupienia do "zera"... :laugh:

A tak BTW to całkiem spoko kalosze, no i te bloczki zamiast zwykłych zaczepów na sznurówki to fajny gadżet :cool:

Pytanie - czy warto kupowac lampy do lightbarow nieoryginalne. Pytanie glupio brzmi ale zastanawiam sie bo sie nigdy nie przygladalem tym od HD. W zasadzie to potrzebuje tylko obudowy bez wkladow ale na alledrogo znalazlem tylko 1 szt a reszta komplety. Powoli kompletuje sobie lightbar bo w salonie zawolali zdrowo powyzej 1k pln a mnie jezcze nie pogielo.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Nie chcę zakładać nowego tematu, bo szukam tylko aktualnego cennika Motocykli. Niestety, u mnie linki do cennika na 2011 ze stron dealerów nie działają... :sad:

Ceny w $ są dostępne bez problemu, a u nas widać to jakaś straszna tajemnica :icon_mrgreen:

Może środowisko h-d uważa się za gentlemanów, a ci o cenach nie rozmawiają :icon_mrgreen: Natomiast zauważyłem, że salony ogłaszają się na allegro (motocykle, akcesoria), a tam są ceny podane.

A tu cennik jest dostępny bez problemu - http://assets2.hd-dealersite.com/my11-bikes/pl_MY11_5_liberator.pdf

Edited by Prałat

I ten link faktycznie działa - thx :biggrin:

Ale w linku Prałata ceny są z złotówkach.Jeśli chodzi o ceny wybranego modelu to warto podzwonić po dealerach bo mogą się różnic i to o kilka tyś zł.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Owszem warto :) pierwszy lepszy Iron:

Liberator 34,990zł :eek:

Appaloosa 8,480Euro x 4zł= 33,920zł i to do negocjacji ;p

There Are No Rules
XLH883 - XL883R - XL1200R - FXDL - KTM RC8 - XL1200X - FLHRSI&FXDBI

Tego co mi się podoba, to musiałbym kupić bez podatku i to jeszcze po grubych negocjacjach... :icon_mrgreen: A negocjacje to chyba najlepiej wychodzą niestety w NRD...

Pytanie - czy warto kupowac lampy do lightbarow nieoryginalne. Pytanie glupio brzmi ale zastanawiam sie bo sie nigdy nie przygladalem tym od HD. W zasadzie to potrzebuje tylko obudowy bez wkladow ale na alledrogo znalazlem tylko 1 szt a reszta komplety. Powoli kompletuje sobie lightbar bo w salonie zawolali zdrowo powyzej 1k pln a mnie jezcze nie pogielo.

I chcesz zepsuc RK Custom lightbarem??? Wymien wklad lampy glownej na europejski, zamontuj przyzwoita zarowke. Do tego plaskie halogeny na gmole lub mini LED'owe. Bo stracisz jeden z glownych atrybutow RK Custom - czysta przednia lampe (kierunki na kierwnicy).

I chcesz zepsuc RK Custom lightbarem??? Wymien wklad lampy glownej na europejski, zamontuj przyzwoita zarowke. Do tego plaskie halogeny na gmole lub mini LED'owe. Bo stracisz jeden z glownych atrybutow RK Custom - czysta przednia lampe (kierunki na kierwnicy).

Sam mam mieszane uczucia. Swiatla sa nieciekawe to fakt - jadac w nocy raczej nie czuje sie pewnie szczegolnie jesli sie zapieprza. Na razie nic nie zalozylem i jesli cokolwiek bede zakladal to zima. Migacze przy kierze zostana bo pieknie sie odbijaja od chromow wieczorem. Jak znam siebie to cos wykombinuje ale jeszcze nie wiem co.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom