Skocz do zawartości

Prawko zdane A + Pierwsza trasa!


masterofphysicalchemistry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jako że udało mi się zaliczyć egzamin na kat A (nawet bezbłędnie wyszło!) to czas było wreszcie wyruszyć na pierwszą większą przejażdżkę aby obczaić nowy motor (XJ650 - no to nie taki nowy ;) i ogólnie poczuć wiatr w kasku.

 

Traska była spontaniczna, tzn plan rozwijał się w trakcie jazdy w miarę jak dobrze mi szło :)

 

Pogoda sprzyjała, oczywiscie od razu po drodze machali wszyscy koledzy na motorach. Na początku nie za szybko, fajnie przyjemnie i po prostej. Moto ładnie ciągnie, chociaż nie mam porównania do innych. W sobótce stwierdziłem, że tak po prostej to trochę za mało, wiec objadę Ślężę, będą zakręty. No ale trochę ich mało było, wiec pojechałem do Dzierżoniowa. Coś lekko puka w jednym z lagów (trzeba będzie się przyjżeć) na dziurach. W Dzierżoniowie będąc grzechem byłoby nie podjechać w góry Sowie. Wiec cała naprzód, droga super, niezłe zakręty - niezła frajda! Potem w dół i w prawo do Rzeczki, Walimia i Świdnicy - potem relaks na drodze powrotnej. Muszę zmienić kask - na skuterze był OK, ale na moto powyżej 100 chyba jest zbyt luźny przy mocnym wietrze. Tak więc bez szaleństw (maks 90-100km/h) do domu.

 

Wrażenia super, szkoda ze sezon się kończy, odkryłem przy okazji jak chodzi motor, co jest w nim do zrobienia w najbliższej przyszłości (lag cos stuka, luźna stopka czasem sie obija w te i wewte).

 

 

Mapka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...