Skocz do zawartości

Sprzedam AUDI A6 2007 rok TDI


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi sie wierzyc, ze ludzi ktorych stac na drogie auta bawia sie w krecenia licznikow, przeciez ich stac i powinni miec to w dupie...

 

Znaczy ze jak uwazacie, facet ma nowke sztuke z salonu, auto jest na gwarancji a on jezdzi, przypuscimy 30 kkmow pozniej skreca do 15000 i wowczas jedzie na serwis, ktory wymagany jest przez wytworce na wymiane oleju, filtrow itp ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje sporadycznie ( ale systematycznie) samochody moich kolegów A4 z 2.0 TDI i A6 3.0 TDI. Pierwszy za 160 koła drugi za prawie 300 koła. Samochody zbliżają się do przebiegu 100 kkm. fury po 2008 roku. Te samochody sypią się na potęgę, jeszcze nie miałem okazji jeździć tek usterkowymi autami. Dal przykładu 4 zawory recyrkulacji spalin, koła dwu masowe, przeguby, i wiele innych mniejszych pierdołek które się powinny sypać w autach za taką kasę i z takim przebiegiem. Opaleniu oleju nawet do jednego litra na trasie Gdańsk - Mediolan nie wspomnę.

Wszyscy czekają na koniec leasingów tych aut aby je od razu pogonić bo już się boją co będzie jak się skończy gwarancja. Przebiegi około 200 kkm nawet mimo posiadani książki to kupowanie kota w worku.

 

Tak jak ktoś napisał VW - audi skończyło się na silniku 1,9. Wszystkie inne to wtopa łącznie z wcześniejszym 2,5 V6 TDI.

 

Dla porównani mam auta na "F" - francuskie i Fiata oraz jednego Saaba. Nie tykam się do tych aut mimo bardzo intensywnego użytkowania u mnie w firmie. Podstawowy serwis i żadnych nadplanowych napraw.

I jestem pewien że pojeżdżą dużo dłużej nić nie jeden VW czy Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie wierzyc, ze ludzi ktorych stac na drogie auta bawia sie w krecenia licznikow, przeciez ich stac i powinni miec to w dupie...

 

Znaczy ze jak uwazacie, facet ma nowke sztuke z salonu, auto jest na gwarancji a on jezdzi, przypuscimy 30 kkmow pozniej skreca do 15000 i wowczas jedzie na serwis, ktory wymagany jest przez wytworce na wymiane oleju, filtrow itp ???

Może nie ludzie ale np. ASO odkupujące Auta 2-3 letnie, po Leasingu ..... a co do DE to tam przebiegi takie to norma i nie musi to być TAXI .... tam na porządku dziennym jest np. dojazd do pracy 100-150 km w jedną stronę ... więc sobie MOCu policz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak MOC-u, tak robią ludzie.

 

:icon_eek:

 

Nie darmo mowia, ze im ku*wa bogatszy tym bardziej dupe szkelm podciera :lapad:

 

Dla porównani mam auta na "F" - francuskie i Fiata oraz jednego Saaba. Nie tykam się do tych aut mimo bardzo intensywnego użytkowania u mnie w firmie. Podstawowy serwis i żadnych nadplanowych napraw.

I jestem pewien że pojeżdżą dużo dłużej nić nie jeden VW czy Audi.

 

 

Widno Yuby ma racje zreszta jak i moj mechanik, ze wybiera francuzy :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe tak się składa że jestem dokładnie w okresie zastanawiania się nad zmianą samochodu :) I dokładnie czytałem sobie o silnikach 2,0TDI montowanych w Audi. Dlatego temat przyciągnął moją uwagę ;)

 

Rafal_W-wa - być może nie jestem tak zorientowany jak Ty. Bazuję na opinii znajomego, motocyklisty i mechanika - gość na 25 lat doświadczenia zawodowego i kupując samochód, szerokim łukiem omijał 2,0 TDI. Mi też odradzał. Dodatkowo jeden mój klient mocno klnie na Paska 2008 2,0TDI - mówi, że chętnie by wrócił do poprzedniej wersji, którą miał z silnikiem 1,9 i nie wiedział, co to serwis...

 

Ale może oni obaj się mylą a ja powtarzam mylne opinie. W takim wypadku zwracam honor. Ale 2,0 TDI nie kupię, nawet jeśli to (moje) głupie uprzedzenie :P :)

 

pozdr

LYsY

 

skoro twój mechanik ma 25l stażu to może powinien iść się doszkolić bo technologia idzie do przodu a nie zawiesił się na 1.9 i dupa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro twój mechanik ma 25l stażu to może powinien iść się doszkolić bo technologia idzie do przodu a nie zawiesił się na 1.9 i dupa :)

 

Heh, zważywszy na post marcinacbr600:

 

Te samochody sypią się na potęgę, jeszcze nie miałem okazji jeździć tek usterkowymi autami. Dal przykładu 4 zawory recyrkulacji spalin, koła dwu masowe, przeguby, i wiele innych mniejszych pierdołek które się powinny sypać w autach za taką kasę i z takim przebiegiem. Opaleniu oleju nawet do jednego litra na trasie Gdańsk - Mediolan nie wspomnę.

 

...to chyba mój mechanik nie musi się doszkalać a idzie z duchem czasu :bigrazz: Może więc nie jest tak różowo z tymi 2,0 TDI, jak się wydaje :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje zamknąć temat bo taki off top to mało gdzie spotykany jest... jak ktoś chce to niech stworzy temat co sądzisz o silnikach VW ... bo ta dyskusja nie wiem co się ma do ogłoszenia, które notabene już jest nieaktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...