Skocz do zawartości

Najmocniejsze zweitakty - największe pojemności


BANANvanDYK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wydaje mi się by odpalał, bo nie widzę dziury w bloku.

napiszę do niego z jakich podzespołów zmontował to monstrum:)

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdy łatałem Jawą TS350 miałem okazję dosiąść zdezelowanej Suzuki GT250. Jak z Jawą sobie git radziłem to czemu by nie depnąć się 250-tką? Taaak.... diabłem nie motór. Jawa przy tej GT była jak zakonnica przy prostytutce. :icon_twisted: Gacie pełne. Rumpel straszny, ledwo się trzyma kupy, na wolnych chodzi jak Jawa z luźnym sprzęgłem a jak machniesz manetą to wskazówka wyskakuje daleko za końcowe 10k RPM na obrotomierzu. Szok. A podczas jazdy....4k RPM, odjęcie gazu, full power i przód unosi się w górę. :eek: Przyspieszenie miało takie że strach było dawać full ogień co by nie uciekła spod d.... . A to tylko zdezelowana 250-tka była...

 

 

Tutaj 750-tka:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1100 cm3, 250 KM przy 9500 RPM pewnie będzie pokazywać na co go stać, choć przypuszczam że bez szczególnie mocnego rezo.

Tmi, tak, dwusuwy były zbyt szalone, a czterosuwy łagodnie oddają moc. W porównaniu YZF-R125 z Mito 125 wygrywała Yamaha. Mimo to, nie ma nic bardziej fascynującego niż REZO które nagle stawia moto na koło.

W czym wygrywa Yamaha z 15KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...