Skocz do zawartości

VFR 1200 vs BMW K 1300 S


Rekomendowane odpowiedzi

KS zakało w de jest prawie tak samo jak w pl z ramą. Przestań wymyślać. Wpisz sobie "motorrad rahmen wechsel" w wyszukiwarkę jak nie wiesz.

Zaraz się dowiem pewnie ze mnie internet oszukuje i ks jest jedyną oficjalną wyrocznią wszystkiego co niemieckie.

Czy moderator może tu zrobić porządek, najlepiej skasować wszystkie posty od kiedy ks zaczął kopie kruszyć o zajebistość k1200?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji konieczności wymiany całej ramy motocykla (nadwozia samochodu) czyli głęboka ingerencja w pojazd, całkowicie zasadnym jest domaganie się wymiany całego produktu na nowy, wolny od wad. Ja na pewno nie zgodziłbym się na wymianę ramy i wstawienie drugiej w jakimś serwisie, płacąc za nowy motocykl tyle pieniędzy. W takiej sytuacji producent najprawdopodobniej wymieniłby klientom motocykle na nowe bez tej wady. Inaczej tego nie widzę.

 

Czyli wszedles w winkiel, poszedles w botanike, zgruzowales sprzet ze swojej winy i producent wymienia zgruzowanego zloma na fabryczna funkiel nofke !

 

Chyba o tym marzyli producenci ! :icon_mrgreen:

 

Wybacz ale nijak mnie to nie przekonuje

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli wszedles w winkiel, poszedles w botanike, zgruzowales sprzet ze swojej winy i producent wymienia zgruzowanego zloma na fabryczna funkiel nofke !

 

 

O czym ty piszesz teraz? Bimbak ma rację jakakolwiek dyskusja z tobą to jak bicie łbem w mur. Co za beton...

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O czym ty piszesz teraz? Bimbak ma rację jakakolwiek dyskusja z tobą to jak bicie łbem w mur. Co za beton...

 

I Taka z wami dyskusja, pierdo lniesz babola a potem sie sianem wykrecasz ?

 

Jaka glebola ingerencja w pojazd ? Dobry lakiernik caly pojazd na podzespoly rozklada aby czy to rame czy to cala karoserie polakierowac !

 

Dalej twierdze, ze rama jest taka sama czescia zamienna jak blok silnika czy skrzynia biegow !

 

A betona to zobaczysz jak w lustro spojrzysz

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, zeszliście trochę z tematu, dajcie sobie deko siana... luzzzzzuuuuuu więcej :icon_rolleyes: :flesje:

 

Co do ramy

KS ma rację, rama - jest częścią zamienną, w Stacjach obsługi wyznaczonych/wskazanych przez dany Urząd Komunikacji, nabija się nowy numer i nituje tabliczkę zgodnie z tym numerem.

Miałem tak w Audi 80 1981 rok- 15 lat temu, dlatego wiem, koniec kropka ( chyba, że teraz coś się zmieniło, ale raczej nie, bo w katalogach części zamiennych rama nadal występuje jako część zamienna)

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, zeszliście trochę z tematu, dajcie sobie deko siana... luzzzzzuuuuuu więcej :icon_rolleyes: :flesje:

 

Co do ramy

KS ma rację, rama - jest częścią zamienną, w Stacjach obsługi wyznaczonych/wskazanych przez dany Urząd Komunikacji, nabija się nowy numer i nituje tabliczkę zgodnie z tym numerem.

Miałem tak w Audi 80 1981 rok- 15 lat temu, dlatego wiem, koniec kropka ( chyba, że teraz coś się zmieniło, ale raczej nie, bo w katalogach części zamiennych rama nadal występuje jako część zamienna)

No tak, ale ASO Kawasaki nie ma raczej takich uprawnień, bo to nie stacja kontroli pojazdów. Poza tym jak ktoś wcześniej napisał, pewnie nr VIN byłby już inny. Tym bardziej taki numer w tajemnicy przed właścicielem. Akcje serwisowe chyba wszystkie muszą być zgłaszane do UOKiK, bo inaczej firmy płacą potężne kary za zatajenie.

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj widzę że dyskusja poszła :) , Kupiłem vfr1200f :) i jestem zadowolony w porównaniu z nakedem to nie czuć prędkości , moc robi swoje moment i 200+ :) tylko przyzwyczajenie do pozycji z nakeda zostało to muszę zmienić półkę i kierę :)

Edytowane przez Madrasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj widzę że dyskusja poszła :) , Kupiłem vfr1200f :) i jestem zadowolony w porównaniu z nakedem to nie czuć prędkości , moc robi swoje moment i 200+ :) tylko przyzwyczajenie do pozycji z nakeda zostało to muszę zmienić półkę i kierę :)

Poka foty :)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...