Skocz do zawartości

Yamaha Fazer 6 & Suzuki Sv650 & Kawasaki Z750


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Witam planuje zakup drugiego moto naked. Moim pierwszym moto jest kawasaki er-5 ktore za niedługo sprzedam.

Zastanawiam się nad Suzuki GSR 600 vs Yamaha FZ 7 vs Kawa Z750 w nowszych wersjach od 2006 roku..Wszystkie moto maja podobna moc ok 100KM i do tej mocy moto szukam nie chce większej bez lepszego doświadczenia .

Moto ma służyć do jazdy na na co dzień czasem dłuższe wypady z kolegami :) Musze zaznaczyć ze drogi w mojej okolicy są straszne wiec moto musi mieć dobre zawieszenie ..

 

Proszę o porady wiem ze testów jest dużo ale zależy mi na opiniach użytkowników którzy mieli do czynienia z tymi moto.

Budżet mam ok 10tys +/- 2tys

Edytowane przez konrados
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha fz7? pierwsze slysze. Jedzilem każdym motocyklem jakie wymieniłeś (Yamaha fz6) i wybrałbym gsra. Jakoś najbardziej mi leżał. Fajnie oddaje moc i jest bardzo poręczny. Fz6 na niskich obrotach warczy a nie jedzie. Z750 wiara kupuje tylko do lansu oczami poza tym technicznie szalu nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje mialem na mysli FZ 6 a nie FZ7. Dzieki za odpowiedz a jak oceniasz jakos wykonania GSRa ? Duzo tez sie mówi o slabej ramie i przednim zawieszeniu czy tez tak uważasz ?

Edytowane przez konrados
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zaciekawił mnie sam fakt tego wątku, pytanie dotyczy chyba mocno różniących się motocykli, lekki "funbike" z v-ką, lekki naked 4-ka i ciężki naked ... zaciekawił mnie na zasadzie "wielkich nieobecnych", np dlaczego inne nakedy czwórki nie są wymienione ...

 

Jakby odwrócić zagadki w rodzaju wytęż wzrok i znajdź 20 PODOBNIEŃSTW

... bo wątek mógłby pytac np o Virago, bo dlaczego nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...