Skocz do zawartości

prośba do motocyklistów z warszawskiej pragi/targówka


Goccolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (i Panie), przyjechałem na weekend do stolicy i zaskoczyła mnie pogoda - nie mam przy sobie smaru, a nie chcę wracać do domu na "wypłukanym" napędzie - ktoś pomoże?

Już nie przesadzaj, a ile masz do domu? 500 ... 1000 km? Poszukaj w necie Sklepów, jest kilka .... kupisz od ręki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie), przyjechałem na weekend do stolicy i zaskoczyła mnie pogoda - nie mam przy sobie smaru, a nie chcę wracać do domu na "wypłukanym" napędzie - ktoś pomoże?

 

jak masz po drodze wpadnij do józefowa koło otwocka to Ci dam (jeżeli chodzi o smar do łańcucha).

pisz na meila: [email protected]

pozdro

m.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też mogę? Smar mi się skończył, a w niedzielę przecież nie kupię...

 

Nie rób z siebie głąba, byś pomógł bikerowi, a jak nie chcesz pomóc to lepiej nie pisz nic.

 

Ja niestety nie pomoge chyba że chcesz jechać przez Piłe, jakieś 350 km od wawy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób z siebie głąba, byś pomógł bikerowi, a jak nie chcesz pomóc to lepiej nie pisz nic.

 

Ja niestety nie pomoge chyba że chcesz jechać przez Piłe, jakieś 350 km od wawy :).

I kto tu głąba z siebie robi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,jak coś...to mogę użyczyć smaru ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie temat jest rozbrajający :biggrin:

A ty jesteś z Bemowa a nie z Pragi :icon_biggrin:

a Ty jeździsz w dresie i co? :bigrazz:

 

Nie widzę problemu,żeby podjechać ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...