Skocz do zawartości

Części do ruska


Gość Zbycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żużlowa podobno szybko się kończy ale osobiście nie próbowałem... Zdania są podzielone na forach w tym temacie.

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się kończy ale hamuje. Natomiast ruska kostka na mokrym nie trzyma wcale. Jedynym sposobem na wyhamowanie jest postawienie parcha bokiem lub jazda 30km/h ale i ta szybkość czasami jest za duża.

Przód w rusku jak wiadomo służy głównie ku ozdobie.

Kilka razy miałem prawie mokre pampersy dzięki ruskim oponkom. Fakt, są w miarę trwałe i fajnie z fasonem się skręca w lewo.

 

Dalej szukam. Już co najmniej trzech "dilerów" stwierdziło że są za drogie i nie opłaca się sprowadzać. Może nie patrzeć na fason tylko kupić 3.50 ?? Ten rozmiar jest dostępny. Tylko czy nie będzie głupio wyglądać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbycho -żużle w zestawie z koszem rzeczywiście bardzo szybko znikają. Jedak założenie kolejnej jest proste i przyjemne jak opony rowerowej. I fakt ze są miekkie to hamują i w ogóle ładnie kleją sie do asfaltu.

Z Twojego opisu sytuacji hamowania wynikać może, ze masz średnio ustawione i być możne wymagające niewielkiej obróbki układ szczęki- bęben. Jeśli by tak było to po korekcie mógłbyś sie zaopatrzyć w oponę np czeską albo inną w miarę cywilizowaną szosową i mieć problem z głowy na dłuższy czas.

Są dostępne i na alegro i w sklepach netowych i często w sklepach z częściami do demoludów i skuterów. Cena będzie mniej więcej taka sama jak nowej ruskiej lub nawet niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja mam założone żużlówki w solo. jezdzi sie bardzo dobrze,,i taj jak kolega poprzednio poiwedział one (prawie dosłownie kleja sie do asflatu) w kazdym razie na przyczepnosc nie można narzekac... a odnosnie chamulców to...np. w kwesti szczek okładziny w ruski szczekach nie wiem z czego są zrobione ale wyglądaja jakby z trobnozmielonych trocin:).. efekt chamowania wiadomo ... ja osobiscie za każdym razem kupuje jakies zamienniki i obijam . chamulce super..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem 4.00-19 kostka i ... nie wiem jaka to marka. Opona i parch już serwisie. Przy okazji wymiany opony robię duży przegląd.

Dzięki za podpowiedzi.

Masz gdzieś zdjęcie jak wygląda i jaka cena?

 

 

Pozdro all :flesje:

 

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...