Skocz do zawartości

Ankona -> Zadar


bori
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku wybieram sie do Itali, ale zeby bylo krocej powrot planuje przez Chorwacje i tu pojawia sie haslo prom :-). W zasadzie juz nastawilem sie na trase Ankona Zadar ale jakos mam problem ze znalezieniem lini i zarezerwowaniem biletu. Znalazlem co prawda jadrolinie ale spanie na pokladzie albo w kajucie z kims obcym (takie opcje mialem do wyboru) jakos mnie nie pociaga. (Juz mam pasazerke). Inne linie kursuja glownie do splitu. Moze ktos ma jakies doswiadczenia i chce sie podzielic sugestiami ?

Edytowane przez bori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Płynąłem do Splitu i ogólnie jakoś promu taka przeciętna. Te ich miejsca lotnicze to zwykły fotel. Jak ja płynąłem to było dużo wolnego i można było położyć się w poprzek. Dało się wytrzymać. Nie wiem jak jest w kajutach ale ja odpuściłem bo cena była wysoka.

Trzeba być na kilka godzin przed odpłynięciem aby załatwić wszystkie formalności. Trafić na prom jest łatwo.

A z splitu do Zadaru nie jest tak daleko a jak się jedzie autostrada to zupełnie bliziutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i dalo rade. Jednak jadroline tyle tylko iz trzeba bylo wybrac rejsik dwa dni pozniej. Za 2 osoby plus moto z kabinka z widokiem na morze 1190 PLN. IMO kabine warto miec zeby wziac przysznic o i troche sie wyspac jak bialy czlowiek. Wyplyniecie o 22:00, zaladunek od 20:00, motki jak zwykle maja pierszenstwo, przyplyniecie i wyladunek o 07:00, sniadanie o 06:00 :icon_eek:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...