Skocz do zawartości

Strzał w torbę


Gość Visuz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz że tam przy tych uskokach to trzeba mieć go na baczności?

GO? Lepiej nie. Ale jak chcesz - spróbuj kiedyś i opisz wrażenia - chetnie poczytam :bigrazz:

Swoją drogą - czemu do tej pory nikt o tym nie pomyślał projektując odzież motocyklową?

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam absolutnie ten ochraniacz nie daje zbyt wiele,

mam suspensor krocza w związku z treningami Krav Maga którą czynnie uprawiam( Absolutny niezbędnik każdego kravera) Ale nie da się w tym normalnie łazić nie usiądziesz w tym tak wygodnie 3 sprawa on jest mocno odgięty od jajek co naprawdę w siedzeniu w pozycji na moto która jest jaka jest nie pozwoli Ci wygodnie usiąść , co dopiero chociaż trochę się położyć.

Jajca to to chroni dobrze( choć przy mega mocnych kopach i tak się człowiek kładzie..) ale nie jest zdatne do jakiegokolwiek innego użytku, gdyż nie jest nawet nie tyle wygodny co bardzo utrudni Ci siedzenie o ile w ogóle się usiąść tak da. Ale każdy robi to co lubi więc wybrać musisz sam.

P.s. sprawdzę przy okazji jak się siada na moto w moim ale to tylko dla potwierdzenia tej teorii, ochraniacz na jaja służy zabezpieczeniu przed kopniakami i pięściami, a nie bakiem motocykla.

Edytowane przez Luisiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam absolutnie ten ochraniacz nie daje zbyt wiele,

mam suspensor krocza w związku z treningami Krav Maga którą czynnie uprawiam( Absolutny niezbędnik każdego kravera) Ale nie da się w tym normalnie łazić nie usiądziesz w tym tak wygodnie 3 sprawa on jest mocno odgięty od jajek co naprawdę w siedzeniu w pozycji na moto która jest jaka jest nie pozwoli Ci wygodnie usiąść , co dopiero chociaż trochę się położyć.

Jajca to to chroni dobrze( choć przy mega mocnych kopach i tak się człowiek kładzie..) ale nie jest zdatne do jakiegokolwiek innego użytku, gdyż nie jest nawet nie tyle wygodny co bardzo utrudni Ci siedzenie o ile w ogóle się usiąść tak da. Ale każdy robi to co lubi więc wybrać musisz sam.

P.s. sprawdzę przy okazji jak się siada na moto w moim ale to tylko dla potwierdzenia tej teorii, ochraniacz na jaja służy zabezpieczeniu przed kopniakami i pięściami, a nie bakiem motocykla.

 

Niestety bak motocykla może cię kopnąć równie mocno jak przeciwnik, widzę to dopiero dzisiaj po swoich sinych jajcach i purpurowym fiucie. :icon_eek: A przecież prędkość z jaką zderzyłem się z samochodem naprawdę była znikoma.

Trzeba będzie jakąś poduszkę do przodu baku przymocować. Można zostać kaleką, byleby nie kastratem... :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bak motocykla może cię kopnąć równie mocno jak przeciwnik, widzę to dopiero dzisiaj po swoich sinych jajcach i purpurowym fiucie. :icon_eek: A przecież prędkość z jaką zderzyłem się z samochodem naprawdę była znikoma.

Trzeba będzie jakąś poduszkę do przodu baku przymocować. Można zostać kaleką, byleby nie kastratem... :icon_mrgreen:

 

A bak wgniotłeś? Bo jeśli juz wgniotłeś, to przy następnym zderzeniu jaja znajdą swoje miejsce :biggrin:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A bak wgniotłeś? Bo jeśli juz wgniotłeś, to przy następnym zderzeniu jaja znajdą swoje miejsce :biggrin:

 

Otóż to!! ważne jest ujście :biggrin:

 

Visuz, po prostu zrób sobie otwór na torbę, masz plastikowy bak...

 

Pozdro :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem....

 

Że będąc jakiś dłuższy czas temu w szpitalu, ze średnimi perspektywami poskładania mnie do kupy, dałbym se połamać ostatnią w miarę sprawną kończynę, w zamian za to żeby dzień wcześniej nie prasować baku klejnotami.... :icon_mrgreen:

W sumie do tej pory mam uraz i jeżdżę ciut nie na siedzeniu pasażera - tak na wszelki wypadek (mimo że to i owo wróciło do swoich normalnych rozmiarów :biggrin: ...) Tyle ode mnie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ja też należę do klubu, najlepsze jest to że wgniotłem bak przy prędkości

około 20 km/h (drobna stłuczka w mieście) policjant wcześniej zapytawszy mnie czym to zrobiłem, a ja na to że TYM, odpowiedział - to pan jest ranny!!!

no ale to było już bardzo dawno i na pierwszym moim moto (co by kolega bubiol się nie czepiał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...