Skocz do zawartości

Cagiva Elephant 750


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie.Jest do kupienia Cagiva Elephant 750 w malowaniu Lucky Strike.Sprowadzony ze szwajcarji rok 95 okolo 40 tys przebiegu.podobno.Troszke porysowany stluczona jedna lampa i ulamany przedni blotnik.Pali ladnie z pierwszego kopa.i wszystko to za 5000zl.Pytanie jest takie czy warto?czy motocykl ten wymaga ciaglego dlubania?czy zdobycie czesci to duzy problem?i czy mozna nim w miare wygodnie podrozowac z pasazerem?Bardzo prosze o pomoc.Dzieki Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku, nawet sie w to nie pakuj pomimo, ze posiadam 2 szt w16 rocz 2000 przeb przy kupnie 3,5tys km a wiec prawie nowka przeczytaj moj wpis przy tem river, oraz navigator rocz 2002 przeb 20000 ze swiss stan ideal silnik suzuki a wiec popularny to twojego wyboru nie popieram cena zadna atrakcja nowsze i wieksze grandcanyon 900 niewiele drozsze, silnik dukata desmo wymaga czestych i fachowych regulacji, dostepnosc czesci zadna, wpisz cagiva na allegro wyjdzie kilkanascie stron, tylko nie ma nic konkretnego kto ci zarejestruje z rozbita lampa, zadzwon do husqvarna-motocykle f-ma mleczek myslenice k/ kraka popros macka to ci powie jak z czesciami, moim zdaniem daj sobie spokoj z tym sloniem chyba ze bylby nowszy i w ideale poszukaj jakiegos alpika lub afryczke ktore sa nie do zaje...ia a o tym zapomnij, chyba ze lubisz klopoty pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku, nawet sie w to nie pakuj pomimo, ze posiadam 2 szt w16 rocz 2000 przeb przy kupnie 3,5tys km a wiec prawie nowka przeczytaj moj wpis przy tem river, oraz navigator rocz 2002 przeb 20000 ze swiss stan ideal silnik suzuki a wiec popularny to twojego wyboru nie popieram cena zadna atrakcja nowsze i wieksze grandcanyon 900 niewiele drozsze, silnik dukata desmo wymaga czestych i fachowych regulacji, dostepnosc czesci zadna, wpisz cagiva na allegro wyjdzie kilkanascie stron, tylko nie ma nic konkretnego kto ci zarejestruje z rozbita lampa, zadzwon do husqvarna-motocykle f-ma mleczek myslenice k/ kraka popros macka to ci powie jak z czesciami, moim zdaniem daj sobie spokoj z tym sloniem chyba ze bylby nowszy i w ideale poszukaj jakiegos alpika lub afryczke ktore sa nie do zaje...ia a o tym zapomnij, chyba ze lubisz klopoty pozdrawiam

 

 

Tak tez sobie myslalem ale potrzebowalem kubla zimnej wody na leb.Na transalpa i afriece mnie nie stac.trzymaja sie w cenie.No nic cos sie znajdzie. dzieki za rade Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku, nawet sie w to nie pakuj pomimo, ze posiadam 2 szt w16 rocz 2000 przeb przy kupnie 3,5tys km a wiec prawie nowka przeczytaj moj wpis przy tem river, oraz navigator rocz 2002 przeb 20000 ze swiss stan ideal silnik suzuki a wiec popularny to twojego wyboru nie popieram cena zadna atrakcja nowsze i wieksze grandcanyon 900 niewiele drozsze, silnik dukata desmo wymaga czestych i fachowych regulacji, dostepnosc czesci zadna, wpisz cagiva na allegro wyjdzie kilkanascie stron, tylko nie ma nic konkretnego kto ci zarejestruje z rozbita lampa, zadzwon do husqvarna-motocykle f-ma mleczek myslenice k/ kraka popros macka to ci powie jak z czesciami, moim zdaniem daj sobie spokoj z tym sloniem chyba ze bylby nowszy i w ideale poszukaj jakiegos alpika lub afryczke ktore sa nie do zaje...ia a o tym zapomnij, chyba ze lubisz klopoty pozdrawiam

Może silnik desmo wymaga fachowych regulacji, ale Tobie na pewno przyda się regulacja pisowni. Spróbuj przeczytać sam tego posta i powiedz ile z niego rozumiesz.

Swoją drogą uwielbiam te stereotypy: włoskie się psuje, a japonia jest nie do zajechania. :notworthy:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może silnik desmo wymaga fachowych regulacji, ale Tobie na pewno przyda się regulacja pisowni. Spróbuj przeczytać sam tego posta i powiedz ile z niego rozumiesz.

Swoją drogą uwielbiam te stereotypy: włoskie się psuje, a japonia jest nie do zajechania. :notworthy:

wszystko zalezy od inteligencji czytajacego to, ze nie ma polskich znakow i podzialu na zdania nie oznacza, ze nie mozna zrozumiec chodzi mi o szybkie i sprawne wyrazenie tego co chcialem przekazac niniejszym zapewniam o moim pelnym szacunku dla Tych, ktorzy moje wpisy czytaja a propos stereotypow; wcale nie napisalem, ze wloskie w jakis szczegolny sposob sie psuja, ale jesli sie to przydarzy to mamy nie lada klopot[zeby sie ktos nie przyczepil do tej lady - mialem kilka, to naprawde dobry samochod] pozdrawiam

 

Nie ma takiej tragedii. Wywaliłbyś piątkę + koszty naprawy. A tak:

http://otomoto.pl/honda-xl-600v-niezawodny-M2003533.html

 

 

Nie ma takiej tragedii. Wywaliłbyś piątkę + koszty naprawy. A tak:

http://otomoto.pl/honda-xl-600v-niezawodny-M2003533.html

brawo kolego! o take polske tfu chcialem napisac hondzie mi wlasnie chodzilo ze wiekowa, to nic te silniki spoko wytrzymuja ponad 100k km zadbana, wyposazona oczywiscie nie rekomenduje tej sztuki bez wnikliwego ogladu @MacBandit zycze owocnych poszukiwan i szybkiej realizacji pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może silnik desmo wymaga fachowych regulacji, ale Tobie na pewno przyda się regulacja pisowni. Spróbuj przeczytać sam tego posta i powiedz ile z niego rozumiesz.

Swoją drogą uwielbiam te stereotypy: włoskie się psuje, a japonia jest nie do zajechania. :notworthy:

 

 

Jezdze teraz Banditą 600.Rok 98 Trzeci sezon.Leje wache,olej i tyle.I tego oczekuje od motocykla ma jezdzic.Jak będe chcial dlubać sie w smarach to kupię junaka.Ciekawą sprawą jest dowiedzenie się czegoś na necie o motocyklu który Cie interesuje.Przeczytalem np.ze transalp i afryka przy cagivie to zabaweczki.Zastanawia mnie tylko skąd bierze sie ich wysoka cena.Ponad 10000 za motocykl 20to letni?A co powiecie o yamaha xtz 750 super tenere?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem? niby co 20 letniego ma kosztowc ponad 10k pln ? za te kase nabylem 8 latka w super stanie xtz super tenere to fajny motorek, doskonaly na nasze nie najlepsze drogi skok 235/215mm , silnik wytrzymuje ponad 100k km , glowica 2x5v ,walki wyrownowazajace, swietny do turystyki jedynie przy pelnym obciazeniu hamulce nie nadazaja ale przy solo jest spoko no i z przodu kolko 21" w navigatorze mam 18" a w w16 21" roznica w jezdzie po kostce czy trylince ogromna pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze teraz Banditą 600.Rok 98 Trzeci sezon.Leje wache,olej i tyle.I tego oczekuje od motocykla ma jezdzic.Jak będe chcial dlubać sie w smarach to kupię junaka.Ciekawą sprawą jest dowiedzenie się czegoś na necie o motocyklu który Cie interesuje.Przeczytalem np.ze transalp i afryka przy cagivie to zabaweczki.Zastanawia mnie tylko skąd bierze sie ich wysoka cena.Ponad 10000 za motocykl 20to letni?A co powiecie o yamaha xtz 750 super tenere?

Sam oczekuje od moto dokładnie tego samego. I warunek ten spełnia każde zadbane moto. Żona 2 lata śmigała na monsterze, który wymagał tylko lania paliwa.

Cagiva na pewno nie spełnia jednego warunku, łatwego dostępu do części. Ostatecznie części zawsze można kupić części na ebayu.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czlowieku, nawet sie w to nie pakuj pomimo, ze posiadam 2 szt w16 rocz 2000 przeb przy kupnie 3,5tys km a wiec prawie nowka przeczytaj moj wpis przy tem river, oraz navigator rocz 2002 przeb 20000 ze swiss stan ideal silnik suzuki a wiec popularny to twojego wyboru nie popieram cena zadna atrakcja nowsze i wieksze grandcanyon 900 niewiele drozsze, silnik dukata desmo wymaga czestych i fachowych regulacji, dostepnosc czesci zadna, wpisz cagiva na allegro wyjdzie kilkanascie stron, tylko nie ma nic konkretnego kto ci zarejestruje z rozbita lampa, zadzwon do husqvarna-motocykle f-ma mleczek myslenice k/ kraka popros macka to ci powie jak z czesciami, moim zdaniem daj sobie spokoj z tym sloniem chyba ze bylby nowszy i w ideale poszukaj jakiegos alpika lub afryczke ktore sa nie do zaje...ia a o tym zapomnij, chyba ze lubisz klopoty pozdrawiam

 

 

Mają niektórzy manie pisania o kłopotach. Co takiego ma ci się zepsuć w tym motorze? Regler napięcia? Kupujesz uniwersalny za 200 stówy i latasz dalej, można dopasować od innego moto jak ja i śmiga bez problemu. Ustawianie zaworów? Co 22 000km TYLKO SIĘ KONTROLUJE, ewentualnie korekty. Co więcej? Gaźniki co 6tys synchro. Na jebaju części po 11 stron. Jak się chce to i w Polsce się znajdzie. Mi przykładowo spalił się czujnik hala. Zapłaciłem za 2 używane 100zł. z wysyłką. Co do części silnikowych możesz cały silnik kupić nawet na allegro.

Mój post nie ma na celu jakiegoś zachęcania do kupna, zachwalania. Chciałem trochę uspokoić atmosferę tych stereotypów. Kupisz AT i masz już 100% pewność, że nic się nie ma prawa stać? Nie ustawia się zaworów, gaźników? Też się lubi regler spalić, czy moduły. O pompie paliwa nie wspomnę.

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...