Skocz do zawartości

Opinie na temat BOS vs Micron vs Scorpion


Rekomendowane odpowiedzi

No i nabyłem :biggrin: Ale miod :smile: nabylem Tytanowego BOSA o dl. 35 cm. cos pieknego. Zrobilem porownanie czy lepiej dawac z db killerem ale po paru minutach sciagnalem> Powiem Krotko nieba a ziemia. Db killer poszedl pod siedzenie :biggrin: AAAA mam ten komin co z linku tylko dla małego bandyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie troche podepnę pod temat żeby nie robić nie wiadomo ilu podobnych...

co do Thundercata? szukam wydechu żeby ładnym basem grał, nie chce wyjca... Zastanawiałem się nad Ixilem i Scorpionem, ew. Montii- wiem, inna półka, jakby było gorzej z kasą. Co możecie mi poradzić w tej kwestii?

edit: w sumie micron też niegłupio gada w tym moto, no ale ja za bardzo sie nie znam, porównać na filmikach też ciężko jak kolega niżej napisał

Edytowane przez Ghost_lbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie nie jestem mocny:( nie slyszalem niewiadomo ilu wydechow ale sugerowanie sie filmami w sieci nic nie daje ten dzwiek jest poprostu taki ze sie odechciewansport komina ale na zywo to co innego. Naogladalem sie tego

 

ale czytalem an forach ze RM nie jest zly. niby bardziej basowy. ale jak odebrac czy bardziej czy mniej jak sie wielu nie slyszalo i niema z czym porownac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Ja mam Scorpiona Stainless Steel kosztował 1100 zl( 620 funtów) podstawowa wersja, mam w mojej XJR 1300 piękny basowy dźwięk. Na postoju jest cicha, nie wrzeszczy. Jak przygazujesz to i pazur pokaże tak że ludzie  gapią się na ulicy. Jeżdżę bez db Killera, z nim to tak jak na oryginalnym. Wygląd też ciekawy. Zależy jaką jazdę preferujesz. Ja wole większe wypady. Jechałem z kumplem co ma suzuki GSR 600 i nie dało się wytrzymać momentami- ryk huk itp. On sam mówił, że na większy wyjazd ciężko , trzeba się przyzwyczaić. Scorpion jest kulturalny ale jak chcesz zrobić czad to go zrobisz 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIałem swogo czasu BOSa.  KOsztował niemało bo coś ok 2400pl. Oczywiście, pięknie basowe brzmienie, fajnie lupie.. ale po 20 minutach miałem go serdecznie dosć.. łupało też we łbie.

Wielu się podoba ale o ile lubie fajny dzwięk to nie może wpływać na komfort podrózowania. Akrap rozwiązał sprawę.

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...