Skocz do zawartości

wybranie najlepszej 125


Rekomendowane odpowiedzi

Aprila i Honda NSR to najszybsze 125 oraz 2 suwy w których będziesz musiał dolewać oleju. osobiscie jezdzilem na roznych egzemplarzach 125 poniewaz sam posiadam yamahe r125.

 

Nie jestem pewien czy te modele to dobry wybor na pierwszy motocykl, wszystko zalezy od typu osoby jaka jestes. To juz nie jest zabawka, tym motocyklem mozesz osiagnac ok. 160 km/h

 

Pozatym, nie ma co kupowac "tanich" egzemplarzy ani okazji bo takowe zdarzaja sie raz na milion.

 

Opisze Ci MOJ poglad na 125 ktore ogladalem i czego sie dowiedzialem

Derbi 125 - mialem bardzo duzy dylemat czy go nie kupic, podobny do yamahy yzf r125 ale to byl 2 t i podobniez dosc awaryjny, wrazenia z jazdy byly bardzo fajne i bardzo wygodny motocykl jak na scigacza

Honda Cbr - Kosztowala ok.6 tys. ale kompletnie nie dla mnie, mialem wrazenie , ze nadal jade skuterem, taka mułowata ale jako jedyna miala metalowy bak

Honda NSR - bardzo dynamiczna, balem sie troche kupowac pozatym latwo kupic wyeksplatowana jednostke

yamaha yzf - tutaj padl moj wybor, laczyla jednoczesnie dynamike z solidnoscia. Nie jest super szybka bo mozesz max pojechac 130 ale to wystarcza jak na poczatek dodatkowo byl to motor ktorym jazda probna wyszla mi najlepiej (nie potrafilem jezdzic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...