Skocz do zawartości

Kiedyś musi być ten pierwszy raz ;-)


rebel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i się stało. W zasadzie to nie wiem czy powinienem o tym pisać bo dzwon był ale skuterem. I to jakim skuterem....50ccm :biggrin: Cóż dzwon to dzwon a gleba to gleba. Czymkolwiek pomykasz boli jednakowo.

Straty w sprzęcie są, w ludziach nie. Otarcia i potłuczenia.

Jak w większości przypadków kierowca (pani) wykonywała lewoskręt, ooops sorki nie widziałam Pana i sru.

Prawdę mówiąc to chyba Ona była bardziej wystraszona ode mnie :bigrazz:

Jak będę miał czym to latam dalej.

Pozdro i lewa w górze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał czym to latam dalej.

 

Skuter - rzecz nabyta. Dobrze, że Tobie się nic niestało.

 

Ja wczoraj zaliczyłem pierwszą glebę. Powodem był przede wszystkim mój brak doświadczenia i koncentracji. Myślałem, że kierowca puszki chce mnie wpuścić do ruchu, więc zacząłem wjeżdżać w lukę. On chyba tylko się zagapił bo w sumie ruszył równo ze mną gwałtownie. Próbowałem uciec, ale odruchowo nacisnąłem też hamulec w pochyle. Mała prędkość - od razu się zatrzymałem i moto padło jak kłoda. Na szczęście gmole całkowicie zapobiegły uszkodzeniom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie opłaca sie go reanimować, pozostanie jako dawca. Poza tym producent już się zawinął i nie ma gratów. Dzisiaj mam umówionego rzeczoznawcę więc może to jakos szybko przebiegnie.

Będę chciał jeszcze z ubezpieczenia sprawcy ciuch i kask kupić. Mimo że faktycznie prędkość nie była zawrotna to zdrowo trzepnąłem kaskiem o asfalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebel,Ty na siebie uważaj....bo ja chce mieć prąd w domu.Ty go przecież skuterkiem w wiadrach wozisz :biggrin:

P.S

Dobrze ze nic Ci nie jest.Rower sobie naprawisz :icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebel,Ty na siebie uważaj....bo ja chce mieć prąd w domu.Ty go przecież skuterkiem w wiadrach wozisz :biggrin:

P.S

Dobrze ze nic Ci nie jest.Rower sobie naprawisz :icon_mrgreen:

Z tym prądem to nic nie wiadomo jeszcze. To fakt mam zawsze ze sobą parę MW w kuferku ale to na potrzeby własne :D

Nasze wały p.powodziowe są niższe od wiślanych. Od wczoraj układane są worki z piaskiem. Bądźmy dobrej myśli bo inaczej to dupa zbita będzie.

Ale jak na razie to jestem na posterunku więc spokojna czaszka :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...