Skocz do zawartości

Najlepsze winkle w okolicy...


OLOSUZUKI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście jeśli mówimy o tej samej drodze, czyli w Kostowie w lewo i za przejazdem w prawo, gdzie po lewej są jakieś budynki, garaże po pgr czy coś, a po prawej stał helikopter w latach 90-tych :D

O tak właśnie, tam badałem na własnej skórze tą drogę :bigrazz: (nowy asfalt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co za czasy. Trzech gosci z kluczborka, a pisza do siebia na forum zamiast sie na piwie spotkac lub na moto pojezdzic... Chyba jestem starej daty. :)

P.S.

Idzcie do Griszy sie spytac gdzie sa odpowiednie winkle - ona Wam wytlumaczy tyle, ze najpierw trzeba pare tys km nabic by tam dojechac. :) To co jest kolo Kluczborka to po prostu kawalek dobrego asfaltu. :)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jest i dla tego po sesji wybieram się ze znajomymi w pepiki, Jesenik - Sumperk - Lądek Zdrój - Kłodzko - Kluczbork, z tego co widziałem na google maps, to przy samej granicy są bardzo fajne agrafki :), no i cała trasa w Czechach jest uznawana za dobrą do winklowania.

 

np tu: KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jest i dla tego po sesji wybieram się ze znajomymi w pepiki, Jesenik - Sumperk - Lądek Zdrój - Kłodzko - Kluczbork, z tego co widziałem na google maps, to przy samej granicy są bardzo fajne agrafki :), no i cała trasa w Czechach jest uznawana za dobrą do winklowania.

 

np tu: KLIK

 

My tam czasami w ramach niedzielnego wypadu na obiad jezdzimy. Dobre zarcie na Krizowym Wyrhu czy jak to sie tam po ichniemu pisze. Traska na Pradziada tez jest ekstra.

W czechah jest fajnie tym bardziej ze do granicy to zadna trasa - troche ponad 100km. W sam raz na pol dnia jezdzenia. Bywaly czasy ze sie jezdzilo do Vrutkow na slowacji do knajpy HD na obiad i spowrotem. Ale co ja Wam bede pisal - jak ktos nie chce jezdzic wokolo komina to zawsze cos wymysli.

Jak chcecie winkle pojedzcie do austrii w alpy a widoki takie, ze tam nikt zapindalac nie chce.

 

Ale niektórym nie przegadasz wolą okolice ...

 

No bo lecac w trase nie ma lansu tylko jazda. Co innego laski we wsiach kolo Kluczborka poprzeganiac...

Niektorzy najdluzsze trasy robia do najblizszej knajpy lub disco.... No ale coz - sa i tacy posiadacze moto bo motocyklistami ich trudno nazwac.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No bo lecac w trase nie ma lansu tylko jazda. Co innego laski we wsiach kolo Kluczborka poprzeganiac...

Niektorzy najdluzsze trasy robia do najblizszej knajpy lub disco.... No ale coz - sa i tacy posiadacze moto bo motocyklistami ich trudno nazwac.:)

Wolisz jazde turystyczną,spoko szanuje to...,zrozum ze nie krecą mnie długie trasy,jak jeździleś kiedyś sportem to byś wiedział ze jazda przy 90-100 cały czas to meka,od tego są inne motocykle...

Polatał bym sobie z checią na torze,moja wina że mamy jeden w całym kraju?,choć i tak na dzień dzisiejszy mnie nie stać na wyjazdy na tor...

 

ps.

Nie uczeszczam na disco i nie latam na moto do knajp oraz nie mam w zwyczaju smigać po wsiach bo sa duże dziury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo nie spinaj się :icon_razz: 100 nie musisz jechać, możesz 160, ale w pepikach są drogie mandaty :icon_evil: ( z tego co widziałem nawet na sportach jadą przez wioski przepisowo ) Z resztą skąd wiesz że vpower piszę o Tobie - nie musisz się tłumaczyć :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

 

Cytat(Piotrek @ 07.06.2010 - 17:14) 1644538[/snapback]

No tak jest i dla tego po sesji wybieram się ze znajomymi w pepiki, Jesenik - Sumperk - Lądek Zdrój - Kłodzko - Kluczbork, z tego co widziałem na google maps, to przy samej granicy są bardzo fajne agrafki smile.gif, no i cała trasa w Czechach jest uznawana za dobrą do winklowania.

 

np tu: KLIK

 

My tam czasami w ramach niedzielnego wypadu na obiad jezdzimy. Dobre zarcie na Krizowym Wyrhu czy jak to sie tam po ichniemu pisze. Traska na Pradziada tez jest ekstra.

W czechah jest fajnie tym bardziej ze do granicy to zadna trasa - troche ponad 100km. W sam raz na pol dnia jezdzenia. Bywaly czasy ze sie jezdzilo do Vrutkow na slowacji do knajpy HD na obiad i spowrotem. Ale co ja Wam bede pisal - jak ktos nie chce jezdzic wokolo komina to zawsze cos wymysli.

Jak chcecie winkle pojedzcie do austrii w alpy a widoki takie, ze tam nikt zapindalac nie chce.

 

Cytat(przemek96 @ 07.06.2010 - 18:46) 1644583[/snapback]

Ale niektórym nie przegadasz wolą okolice ...

 

No bo lecac w trase nie ma lansu tylko jazda. Co innego laski we wsiach kolo Kluczborka poprzeganiac...

Niektorzy najdluzsze trasy robia do najblizszej knajpy lub disco.... No ale coz - sa i tacy posiadacze moto bo motocyklistami ich trudno nazwac.smile.gif

 

" Vrutkow na slowacji do knajpy HD " - jakieś szczegóły może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Byłem dzisiaj więc sie pochwale.Otworzyli drugą strone Cervonochorskiego Sedla niedaleko Jesennika kierunek Sumperk.Kiedyś naszpikowana zakretami ale wąska i dziurawa.Teraz wyglada tak że ludzie bedą robić po 200 km w jedną strone żeby tam polatać.POLECAM W 100%

Edytowane przez RYCHU79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...