Skocz do zawartości

Ruszył portal skradzionych motocykli


marfeusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam http://www.rejestrmotocykli.pl/

Zarejestrowałem (zgłosiłem do bazy) swoje moto i naklejka już jest przyklejona.

Mam nadzieję "straszy" amatorów cudzej własności :P

 

LwG :buttrock:



Myślicie, że montowanie lokalizacji gps, jest jakimś rozwiązaniem? Ktoś korzysta? Macie jakieś dowiadczenia?

Ja nie korzystałem z takiego rozwiązania lecz znam takich.

Po pierwsze musisz pilnować stanu naładowania akumulatora, który potrafi się skończyć jeśli nie często jeździsz lub masz słabe ładowanie.

po drugie trzeba opłacać co miesiąc abonament w wysokości zazwyczaj 50zł. za nadzór nad maszyną.

 

LwG :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tą baze weryfikuje skoro nie współpracujesz z policją ? Ktoś zrobi kawał i wpisze czyjeś moto dla jaj a później właściciel będzie miał problem a w ogóle masz zgode na taką publikacje i co to za rekomendacja przez naszą klasę która dawno upadła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A kto tą baze weryfikuje skoro nie współpracujesz z policją ? Ktoś zrobi kawał i wpisze czyjeś moto dla jaj a później właściciel będzie miał problem a w ogóle masz zgode na taką publikacje i co to za rekomendacja przez naszą klasę która dawno upadła ?

 

Romek125: odpowiadając Tobie na pytania

Kto weryfikuje zgłoszenia?

Nie istnieje coś takiego jak weryfikacja zgłoszenia. To tak jakbyś oglądał ogłoszenia na portalu i sam nie masz 100% pewności czy auto faktycznie należy do właściciela. Jesteśmy społecznością motocyklową i raczej rzadko zdarza się aby kolega koledze zrobił kawał i zgłosił jego motocykl jako kradziony. Natomiast jeśli dojdzie do takiej sytuacji, należy nas o tym poinformować aby usunąć wpis, a w przypadku postępowania sądowego, na wniosek organu ścigania udostępniamy adres IP z którego zostało wysłane zgłoszenie.

Zgoda na publikacje (czytaj regulamin bazy)

 

Czy współpracuję z policją?

Jeszcze nie uczyniłem takiego kroku aby z nimi oficjalnie współpracować i jakoś nie czuję takiej potrzeby.

 

Rekomendacja nk.pl

W 2011 otrzymałem ją jako zweryfikowana strona mogąca być zaliczona do profili oficjalnych, a portal ten nie upadł, tylko został przejęty przez grupę onet.pl w sumie większość czasu spędzamy na fb.com/skradzionymotocykl

 

Myślę że wystarczająco rozwiałem Twoje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to żadnych wątpliwości nie rozwiałeś. Jeśli każdy może sobie zgłosić to kiedyś w końcu dojdzie do sytuacji, gdzie zawiść popchnie kogoś do głupiego żartu.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...