Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Edit

Znak ma być na literce A krzywki do dołu i kropki na zębatce rozrządu mają sie pokrywać. Miedzy literka A i t jest niewielka różnica ,lecz na znaku t moto nie wkreca sie na obroty. Do tego miałem uszkodzony moduł miał iskre ale nie w tym momencie co powinien .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Odświeże temat bo jak kolega wyżej napisał "jestem szcześliwym posiadaczem rivera" :biggrin: i poszukuje rozrusznika na necie cokolwiek jak sie pojawi to znika szybciej jak zostało wystawione. Chciałem zregenerować ale w starym wałku wyrwało mi 2 zęby i cały misterny plan w pizdu. I mam pytanie czy ktos z was ma rozrusznik albo wie gdzie go znajdę, albo nawet stary rozrusznik żebym mógł go zregenerować. Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowami klasyka...

 

"... mam 2 wiadomości... o to chodzi, że obie są złe..."

 

Nowych części nie ma i nie będzie...tylko z 2 lub 3 ręki na ebay-u..., cokolwiek się stanie w silniku.. tylko szrot może uratować( znaczy oddanie na szrot...)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Cześć,

Odgrzebuję  temat, ponieważ mam możliwość kupienia River 600 bez rozrusznika, dekla z alternatorem i koła pośredniego za naprawdę niewielkie pieniądze (relatywnie).

Moto trochę stało, bo nikt się go nie czepiał, ale pytanie czy warto się w coś takiego pchać.

Czy za kwotę około 1tys da się dokupić części, o których wspomniałem ?

Pozdrawiam,

Paweł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,jestem szczęśliwym posiadaczem (jak na razie ) Rivera 600.Mam do Was pytanko, moglibyście mi powiedzieć jakie są różnice między River 500 a 600 oprócz pojemności? Na necie krąży dużo danych technicznych tych maszyn i na każdej stronie się one różnią.Ma ktoś z Was może realne dane tych maszyn i spis różnic między nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...