Skocz do zawartości

Zółte papiery


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj otrzymałem paczkę z naklejkami. Jest tego około 500. Tłumaczyć o co chodzi chyba nie muszę.

 

Jeśli chodzi o Opole, to najwygodniej moim zdaniem będzie jak podrzucę część naklejek do sklepów motocyklowych, bo one są czynne cały dzień i każdy będzie mógł sobie o dogodnej porze odebrać swoją porcję.

Sklepy w których znajdą się naklejki:

MotoGaraż na Ozimskiej

Honda i Yamaha na Oleskiej

 

Jeśli chodzi o Kluczbork naklejki będzie można odebrać u mnie, Olesnem zajmie się mc007. Naklejki mogę również przesłać pocztą, ale z uwagi na koszt takiej operacji i budżet studencki będę zmuszony z przykrością poprosić o zwrot pieniędzy za przesyłkę, co prawda nie są to wielkie kwoty, ale jeśli uzbiera się kilkanaście takich wysyłek to mój budżet studencki będzie odrobinę nadszarpnięty. Nie mam pojęcia ile może kosztować taka przesyłka, ale pewnie w okolicach 2 pln.

 

W Kluczborku naklejki są do odbioru od teraz, proszę o kontakt na gg, tylko na wstępie proszę o napisanie od razu, że chodzi o naklejki, bo inaczej się nie odezwę :D

 

Do Opola naklejki podrzucę w przyszłym tygodniu, najprawdopodobniej będzie to wtorek/środa, jak podrzucę, to napiszę, że tam dotarły.

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...