Skocz do zawartości

cagiva freccia ??


Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzilem, w larssonie sa czesci, ale nie wszystkie; z tego co widze to np. zebtka przod = 52 zl, tyl = 274 / 312 zl, uszczelniacze przedniego zawieszenia = 42 zl, ale lozyska glowki ramy juz nie ma, tlokow tez nie, szczeki 42/51/92 zl, klocki 84 zl ale tarcz juz nie ma w ofercie... i tak w kratke te czesci jesli chodzi o Freccie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C10:

- Silnik ma 6 biegów

- mała tarcza z przodu(nie pływająca)

- bardziej obskurna przednia owiewka(choć dość podobna do c12)

- laczki z tyłu 100 i z przodu chyba 90

C12

- Silnik taki jak w mito 7 biegów

- tarcza 320mm z przodu

- ładniejsza stylistyka (inny błotnik i przód)

- szersze gumy 130 tył i 110 przód

 

tak poza to ramy mają takie same (stalowe) fajne rozwiązanie zbiornik i dozownik pod pokrywka z plastiku w miejscu normalnego zbiornika... a co do wielkości to w cale nie jest taka duża myślę że nawet NSR jest większy a napewno Aprilia.... Częsci to w sumie tak jak do Aprili czy TZR... nawet trudniej trochę... W pełni NIE polecam.... AF1 albo NSR....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak jak myslalem i wszyscy mowia ..ze dosc ciezko z czesciami.. a czekac miesiac na jakas pierdolke to sie nie usmiecha..

 

igla dzieki za full info :D skad to wyczytales?? mozesz zapodac linka?

 

vasiliy tenx za rozeznanie w terenie :)

 

a z tym wydechem nie da sie cos zaradzic?? np pokombinowac i moze jakis od 400cc wstawic?? i jak to brzmi jesli juz widzieliscie takie sztuki..

 

 

aha u mnie jest w komisie yamaha tzr 125cc rok 92' , przebieg 27K km, z tego co widzialem moim niefachowym okiem to byl lekki szlif.. albo cos ..pod siedzeniem pasazera widac otarcie.. aha byl ze szwajcarii wleczony..i nie ma karty pojazdu. ale wszysko zaplacone i mozna rejestrowac :) cena 4500pln? :) z opisu warto? :) a co z tzr-ka, godny uwagi?

 

pozdro :D

 

ps. sory za tyle pytan ale skads musze sie dowiedziec :D :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tym wydechem nie da sie cos zaradzic?? np pokombinowac i moze jakis od 400cc wstawic?? i jak to brzmi jesli juz widzieliscie takie sztuki..
do 2 suwa nie wolno wsadzic byle jakiego tlumika, tym bardziej od 4T i tym bardziej do jakiegos zaawansowanego technicznie 2T.. w tlumiku 2 suwa oprocz wydalania spalin chodzi o sprezanie ( chyba dobrze to nazwalem [?] ) ktore w 2 suwach ma piorytetowe znaczenie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info... wiem to jakoś z głowy moj kumpel miał C10 a co do C12 to gadałem trochę z posiadaczem.... a teraz co do tzr to pamiętaj że Karta.. kosztuje 1000zł !! za 5000 to radzę kup sobie AF1 Futura albo NSR nic innego.... takie jest moje zdanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a karta nie jest 500pln?? :)

 

rozgladam sie za cagiva mito :D najbardziej mi pasuje.. ta a'la ducati :D jak bedzie kasa bedzie taka..a jesli nie to ta z 2 lampami :D tez jest sliczna lubie ten klimat :DD cos jak zxr750 :D ..a jesli nie cagiva to AF1...

 

no chyba ze stanie sie cos nadzwyczajnego :) (przyplyw floty) to kupie rs250 :D albo zxr400 :D

 

czas pokaze :) naszczescie to juz niedlugo :)

 

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gilera.cz/Gilera%20SP02%20125/G...0SP02%20125.htm

tutaj sa ogolne dane (strona czeska) nie wiem na ile ufac takim badziewiastym stronom ale 180 km/h to troche jest ! (jak to ktos napisal chyba z przepasci :) ). Wogole zdjecia (2 :) ) na necie tego moto tylko z toru widze (szukajac przez google)..

p.s. do takiego to by byl dopiero probelm z czesciami chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera bo jeszcze sie przekonam.. tylko ze hondziawka jest chyba droga?

dobra ide poszukam cos w gieldach :)

 

ale z nsrek to podoba mi sie ta z 2 reflektorami.. bo ta "kocie oczy" juz mniej jakos :|

 

ide buszowac po sieci :) moze sie zaszczepie :)

pozdrowka

-->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...