Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po długiej nieobecności :)

Przeczytałem wszystkie zaległe posty w temacie i ze smutkiem stwierdzam że większość wielbicieli Venturek mieszka daleko od mojego miasta i musze śmigać sam:(.

 

Donoszę też ze moje plany wyjazdu na wschód tzn. Moskwa, Petersburg,Murmańsk muszę odłożyć do trochę lepszych czasów (nastroje w Rosji). Natoniast kraje Pribaltiki, Finlandię i Szwecje zamierzam odwiedzić we wrześniu.

Z uwagi na to iż nie mogę przełożyć planowanego urlopu w czerwcu to wybieram się gdzieś na południe, szlakiem gorących źródeł i wód leczniczych, później Chorwacja, Czarnogóra itd.

Zapraszam chetnych do wspólnego wyjazdu (ten będzie w wersji light) Wyjeżdżamy w dwa motocykle 16-06-2014 i wracamy około 30-06-2014. Gdyby był ktoś chętny szczegóły podam przez telefon :) 600359321

pozdrawiam GrześM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dyzio,

To mnie i moją Venturkę widziałeś w alejach. Już wkrótce będzie na bródnowskich blachach :)

 

mercurius mgt

To będziesz miał tak jak ja - "tablice wehrmacht`u" ;) WH ;)

Kiedyś mocno interesowałem się historią, ale już mi przeszło...

Mieszkam koło teatru RAMPA, więc możemy się spotkać, podjechać po Maciejkę i śmignąć gdzieś na wycieczkę.

Pozdrawiam!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro idę pierwszy raz do pracy po dwóch tygodniach urlopu, nie wiem co mnie czeka, ale jestem za ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercurius, ja nie dam rady, mam w piątek imprezę rodzinną, ale jak będziecie wracać, to możecie mnie odwiedzić, będę na działce pomiędzy Mszczonowem, a Żabią Wolą - Maciejka zna adres. Zresztą mogę odesłać adres na PW.

Informacyjnie, ostatni weekend czerwca mam pracujący.

Poza tym, można pośmigać.

 

Mam też fajną metę - zamek krzyżacki w Przezmarku. Właścicielem jest znajomy i mogę nam załatwić noclegi. Wtedy mamy do wyboru, spać w pokojach lub na baszcie ;) Można też pod namiotem.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zamek brzmi nieźle, - w sobotę idę na trzecią zmianę do pracy, więc zbraknie mi czasu by odwiedzić cię na działce. Ale nic straconego.

Co się odwlece to nie uciece :biggrin:

Ja cyklicznie, co sobotę staram się organizować jakąś przejażdżkę. Informację na bieżąco umieszczam tu: mercurius mgt

Pozdrawiam

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie też chętnie bym polatał w grupie venturowców ale jak widać nie jest to takie proste o czym doskonale się przekonał maciejka dwa razy organizował spotkanie i frekwencja trochę lipna natomiast myślę sobie że jak ktoś z nas będzie coś planował to niech wrzuci na forum może będzie dla innych po drodze i coś z tego wyjdzie
ja osobiście byłem teraz w Ząbkowicach Śląski i spotkałem 2 ventki ora royala A 2 szt ale nie wiem czy to był ktoś z obecnych na tym forum
a jak dla mnie to spotkanie z ostatnio aktywnymi będzie trudne bo trasy proponujecie fajne ale ja mam do was jeszcze niecałe 300 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MOSIU. Nie jesteś sam. Ja jestem z Jeleniej Góry. I żeby było śmieszniej to w ostatnią niedzielę ze swoją ekipą byliśmy objechać w koło dziury. Widzę że masz identyczną królewnę jak ja. W lipcu jadę na zlot do Łagowa może się tam spotkamy. Obecnie siedzę na robotach niestety :angry:.

 

Koledzy Nie wiem jak wy!!! Ale ja zrobiłem sobie synchronizację gaźników. Pierwszy raz dlatego trwało to 6 godzin. Ale było warto. Moto się lepiej zbiera no i jak na razie to około 1 litra mniej pali przy jeździe do 120. Jazda w koło komina trasa 200km spalanie 5,8 - 6,0

Urządzenie jakim to robiłem to VACUMATE całe szczęście został mi użyczony bo kosztuje ponad 2 tysiaki.

Pozdrawiam wszystkich :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie bo może umkło uwadze :) Czy ktoś z szanownego grona z Gwiazdami wybiera się może na zlot do Augustowa na Moto-noce jest teraz od 13-15.06 2014 Miło było by kogoś poznać i porozmawiać ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie też chętnie bym polatał w grupie venturowców ale jak widać nie jest to takie proste o czym doskonale się przekonał maciejka dwa razy organizował spotkanie i frekwencja trochę lipna natomiast myślę sobie że jak ktoś z nas będzie coś planował to niech wrzuci na forum może będzie dla innych po drodze i coś z tego wyjdzie

ja osobiście byłem teraz w Ząbkowicach Śląski i spotkałem 2 ventki ora royala A 2 szt ale nie wiem czy to był ktoś z obecnych na tym forum

a jak dla mnie to spotkanie z ostatnio aktywnymi będzie trudne bo trasy proponujecie fajne ale ja mam do was jeszcze niecałe 300 km

 

W planach mam Jurę Krakowsko - Częstochowską, zgrajmy się tylko terminami i spotkanie nie będzie takie trudne.

W rachubę wchodzi lipiec, sierpień :cool:

 

Ponawiam pytanie bo może umkło uwadze :) Czy ktoś z szanownego grona z Gwiazdami wybiera się może na zlot do Augustowa na Moto-noce jest teraz od 13-15.06 2014 Miło było by kogoś poznać i porozmawiać ? :)

Jeśli chodzi o mnie, to po za nielicznymi wyjątkami nie uczestniczę w tego typu zlotach. Preferuję raczej turystykę motocyklową.

Jak mówi moja lepsza połowa: "Jak chcesz zachlać ryja ,nie musisz wychodzić z domu" :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...