Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jeszcze takie coś zawsze zmieniałem oleje i filtry sam w swoich sprzętach tu z olejem raczej problemu nie będzie filtr ( a raczej chyba wkład filtra ) jest chyba z prawej strony w silniku trzeba odkręcić ten dekielek , a jak zmienia się płyn chłodniczy , odpowietrza itp , na jaki zmienić żeby nie było problemów , filtr powietrza z prwaej strony na górze w tej zabudowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam -

wlasnie zakonczylem dzisiaj sezon- stojka na przednim kole [na wskutek hamowania przed rowem ] i miekkie ladowanie kolami do gory w rowie w kiernku

odwrotnym do jakiego jechalem- chce spytac; moze ktos z was wie gdzie mozna kupic prawa oslonw kolan ,prawa pokrywa kufra z zawiasem ,oslona lampy przedniej [chromowana nakladka na lampe] moze ktos bedzie zamawial ze stanow , moze ktos wie gdzie to mozna kupic ? wdzieczny bede za informacje.

Edytowane przez andrej.p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów po dłuższej nieobecności.

Panowie wczoraj odebrałem przestrojone CB radio hula fajnie. Jak ktoś potrzebuje namiary proszę oto link http://www.cbradio.wroclaw.pl/site,Serwis,pl.html

Gość jest z Wrocławia i jest profesjonalistą. Można mu radyjko wysłać pocztą. Ja akurat zawiozłem osobiście i on mi osobiście przywiózł bo akurat był w okolicy. No i bardzo dobrze się stało bo podłączył takie urządzenie pod moją antenę i wyszło że mam uwaloną. Jak bym podłączył radio i rozpoczął nadawać to by się spaliło. Generalnie zrobił super. koszt 50 zł. Przy okazji to też jest kolega motocyklista więc zna klimaty.

Teraz muszę wymyślić coś z mikrofonem, bo przerobiłem słuchawki komputerowe i w słuchawkach jest wszystko ok, ale niestety mikrofon milczy, więc myślę że jest jakiś myk w tych mikrofonach. Może ktoś z kolegów wie o co chodzi, to prosiłbym o podpowiedź. Piny które podłączyłem pod mikrofon to 1-plus i 4-ground (-).

Pozdrawiam wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Czachę czy kufer tył żeby dostać się do CB

 

kurde nawet nie wiem jak wkleić foto

 

 

 

A to te zaworki służą do pompowania , a ja myślałemże to ma gdzieś tam swoją sprężarkę i można tak pompować przez naciśnięcie jakiegoś przycisku , dużo jeszcze muszę się nauczyć :biggrin:

Owszem sprężarki były montowane w poprzednich modelach w naszych już zabrakło i pozostała pompka. Byś nie zaszalał w tylny amor możesz napompować max 4 atm. Natomiast w przednie tylko po max 0,5 atm. Pamiętaj że orginalne instrukcje obsługi nie zalecają max. wartości w amorach. CB znajduje się pod centralnym kufrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam -

wlasnie zakonczylem dzisiaj sezon- stojka na przednim kole [na wskutek hamowania przed rowem ] i miekkie ladowanie kolami do gory w rowie w kiernku

odwrotnym do jakiego jechalem- chce spytac; moze ktos z was wie gdzie mozna kupic prawa oslonw kolan ,prawa pokrywa kufra z zawiasem ,oslona lampy przedniej [chromowana nakladka na lampe] moze ktos bedzie zamawial ze stanow , moze ktos wie gdzie to mozna kupic ? wdzieczny bede za informacje.

oj witam nie tylko w klubie venturowców ja tez zaliczyłem jakiś czas temu glebę części kupiłem na allegro (osłony ze skarżyska trochę trzeba je poprawić) część ze stanów i jeszcze mi parę części brakuje może bee coś zamawiał napisz na maila co potrzebujesz pomyślimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrej takie ciężkie moto do góry kołami :eek: dobrze że Cię nie przygniotło właśnie miałem pisać żebyś dzwonił do Manka bo on też miał przygodę ale widzę że już wydobrzał po imprezie i jest na forum :biggrin:

 

Bobi dzięki za spotkanie może jeszcze uda nam się w tym roku wyjechać gdzieś dalej

Edytowane przez Dariow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

maniek- napewno ciezko bedzie kupic oslone lampy , zobacze co z plastikami.

na allegro reklamuje sie firma -producent elemetow z plastiku http://allegro.pl/oslony-kolan-xvz-1300-royal-star-venture-owiewka-i3595670392.html

ale niewiem czy jakosc tych wyrobow bedzie podobna do oryginalu.

moze ktos korzystal z uslug tej firmy to prosze o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz muszę wymyślić coś z mikrofonem, bo przerobiłem słuchawki komputerowe i w słuchawkach jest wszystko ok, ale niestety mikrofon milczy, więc myślę że jest jakiś myk w tych mikrofonach. Może ktoś z kolegów wie o co chodzi, to prosiłbym o podpowiedź. Piny które podłączyłem pod mikrofon to 1-plus i 4-ground (-).

Pozdrawiam wszystkich!!!

Mikrofony komputerowe zwykle mają wkladkę typu pojemnosciowego (elektretowego). Interkom w Venture współpracuje tylko z mikrofonami dynamicznymi i dlatego mikrofon z zestawu komputerowego przy bezposrednim podlaczeniu nie zadziała.

 

Odpowiedni mikrofon znajdziesz na tej stronie: http://www.interkomy.pl/interkom-honda-goldwing.

Sam serwis interkomy.pl też zresztą polecam - montowalem u Pana Marka zestawy do kasków pod Venture, potem do HD, a ostatnio zestaw bluetooth do telefonu i muzyki. Pełen profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrej takie ciężkie moto do góry kołami :eek: dobrze że Cię nie przygniotło właśnie miałem pisać żebyś dzwonił do Manka bo on też miał przygodę ale widzę że już wydobrzał po imprezie i jest na forum :biggrin:

 

Bobi dzięki za spotkanie może jeszcze uda nam się w tym roku wyjechać gdzieś dalej

bylem dzisiaj ogladac miejsce zdarzenia - faktyczie mialem szczescie ze wyrzucilo mnie z siedzenia ze 2 metry i bylem poza zasiegiem tego zdarzenia

przyczyna to za szybka jazda po serpetynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Bobi dzięki za spotkanie może jeszcze uda nam się w tym roku wyjechać gdzieś dalej

 

No również dzięki, miło było poznać osobiście.

Szkoda że Maniek zaniemógł :)

Daj znać jak gdzieś się będziesz wybierał, ja też się odezwę.

Edytowane przez bobi71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sawtom dzięki za namiar. Ja chciałem sam sobie zrobić taki interkom bo to dużo taniej wychodzi, tylko że nie wiem czy czasami w tych interkomach nie ma czasami jakiegoś myka zrobionego. Gdzieś wyczytałem że oryginały różnią się kolorami zestawów, i dlatego podejrzewam że może być gdzieś jakiś układ elektroniczny schowany. Ale mimo to dzięki za info co do samego mikrofonu. Mam dynamiczny to spróbuję zrobić 1 do 1.

Pozdrowionka!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...