Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów Venturowców.

Nie wiem czy piszę w dobrym dziale. Ale parę dni temu natknąłem się na forum na pogawędkę o MP3 dedykowanej do venturki zamiast zmieniarki cd.

link. http://www.venturemp3.com/ dostępna w Hiszpanii. Otóż mam kuzynkę w Hiszpanii i zapodałem jej temat. Puścili meila do gościa i powiedział że na chwilę obecną nie produkują do ventury tych MP3-jek. Ale poprosiłem aby spytała czy jak by było więcej chętnych to czy wyprodukują urządzenie. Czekam teraz na odpowiedź. Przy okazji! posty były z 2012 roku. więc jestem ciekaw czy koledzy którzy się umawiali na zakup dokonali go. A jeżeli nie to jak by gość powiedział że wyprodukuje to czy będą chętni. Przesyłkę by zrobiła kuzynka. Ostatnio za paczkę 45kg zapłacili chyba 60 euro więc lżejsza pewnie jest tańsza. Jak coś będę wiedział to napiszę na forum.

Pozdrawiam szczęśliwy posiadacz Venturki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tu masz wątek o mp3 do VENTURE http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/115583-audio-w-venture/

Ja już kupiłem w Hiszpanii – działa i jestem zadowolony.
Jeden z Kolegów sprzedaje na allegro takie urządzenie za cale 400,- PLN.
Był link na Forum, ale go Admin usunął, pewnie w związku z lokowanie produktu ;)
Mam go na PW, więc mogę podesłać.

Sama zmieniarka działa, ale się od czasu do czasu wiesza, wyłącza itd.
Ogólnie jestem zadowolony.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zmieniarka pochodzi z Ventury którą sprzedałem trzy miesiące temu. Byla w bardzo dobrym stanie, wiec jeżeli nic złego się z nią nie stało w międzyczasie, to polecam. Pamiętam że zakup w Hiszpanii kosztował nas chyba z 700 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sprzedałeś VENTKĘ!?
Ty mnie się Człeku na oczy nie pokazuj, bo nie ręczę ze siebie...

a tak na poważnie, to jak bym miał kasę to pomyślał bym o Goldasie
na chwilę obecną doposażam moją Kochankę ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem K 1200 LT, jeździłem i byłem pod wrażeniem
Tyle, że coś mi w niej nie pasowało...



Połączył bym kilka motorów, ale jednak chciał bym aby z wyglądu była to Vendka
podoba mi się K1200LT
podoba mi się Goldas
ale wolał bym, aby w Ventce był wsteczny bieg, ABS, navi na zbiorniku, mocniejszy motor, a lżejszy motocykl ;)
Dziś dogadałem temat haka holowniczego.
Jak kupię 1szt. To koszt 800,- PLN, a jak 3 szt., to za 1 szt. Płacimy 600,- PLN.
Ktoś chętny?

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sprzedałeś VENTKĘ!?

 

Ty mnie się Człeku na oczy nie pokazuj, bo nie ręczę ze siebie...

a tak na poważnie, to jak bym miał kasę to pomyślał bym o Goldasie

 

na chwilę obecną doposażam moją Kochankę ;)

 

Postanowiłem dołożyć żonie do samochodu, życie to sztuka wyborów...

Na szczęście wystarczyło jeszcze na w miarę jeżdżacego Harleya, więc jest win-win :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - życie...

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobi jak będę miał wolną sobotę i pogoda dopisze to jestem chętny ...

 

OK, to skontaktujemy i zgadamy się w przyszłym tygodniu; zobaczymy jak warunki i możliwości. Ja pojade z którymś z synów (11 lub 17 :) bo żony nie namówię na wojenne sprawy xD

 

... Na szczęście wystarczyło jeszcze na w miarę jeżdżacego Harleya, więc jest win-win :)

 

Co to kupiłeś za sprzęta? Daj jakies foto tej Elektry (chociaż nie ten wątek :), bo zanim kupiłem Venturke to oglądałem kilka sztuk - pewnie kwestia gustu ale jakoś bardziej ruszyła mnie Venturka Midnight- ponadto Elektra byłaby starsza w podobnej cenie. Mam znajomego z Raciborza, który jeździ nową Elektrownią (Maciek) ale głównie trzyma sie Harleyowych zlotów, czasem tylko innych. Teraz, kilka dni temu byli gdzies w Austrii na zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tu masz wątek o mp3 do VENTURE http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/115583-audio-w-venture/

Ja już kupiłem w Hiszpanii – działa i jestem zadowolony.

Jeden z Kolegów sprzedaje na allegro takie urządzenie za cale 400,- PLN.

Był link na Forum, ale go Admin usunął, pewnie w związku z lokowanie produktu ;)

Mam go na PW, więc mogę podesłać.

 

Sama zmieniarka działa, ale się od czasu do czasu wiesza, wyłącza itd.

Ogólnie jestem zadowolony.

Witam cię Dyzio77. Jak możesz to podeślij te namiary bo w Hiszpanii nie wiadomo kiedy będą produkować. Rozumiem że zmieniarka ta oryginalna się ścina? U mnie to samo, jak w jadę w jakąś nawet niewielką dziurkę to zacina się. moje namiary [email protected]. Dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wto – e-mail poszedł

Dariow – chcę założyć hak, dlatego napisałem o tym na Forum, bo szukam chętnych – celem obniżenia kosztów.
Źródła mam dwa, ale chciał bym najpierw znaleźć oryginał, aby porównać, czy aby na pewno produkt polski nie zaszkodzi mojej Kochance… Tym bardziej, że planuję przyczepkę, która może ważyć ;)



Wycieczka fajna.
Gratulacje!
Ja moją Evi namawiam już kolejny rok do wyjazdu na Chorwację lub na RODOS (nie mówię tu o Rodzinnych Ogrodach Działkowych Ogrodzonych Siatką).
Między innymi, właśnie dlatego myślę o haku i przyczepce ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariow - Super wycieczka :)

I bardzo niskie spalanie. Nie pomyliles sie w obliczeniach ?

U mnie nigdy niżej jak 5,16 nie zszedlem. A ten wynik to przy jezdzie z kims tam, kto nie jechal szybciej jak 100 km/h. Co prawda nie byla to autostrada, wiec ciagłe mieszanie gazem i biegami.

Edytowane przez Jacek6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...