Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie biorę mam się nawet bardzo dobrze. U mnie pogoda dopisała. Dzisiaj miałem polatać, ale jakoś odpuściłem. Nie przeszkadza mi zimno. :biggrin:

Teraz z innej beczki. Na onecie napisali, że jakaś puszka wyjechała gościowi z cpn-u i po chłopie :sad: . Przykre rozpoczęcie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij klakson na krótko pod akumulator, jak wyje to poszukaj problemu w przewodach.Może na złączkach jest śniedź?

Jeśli będzie cicho, znaczy klakson do d..y.

 

Miałem kiedyś podobny problem, pomogło wyregulowanie elektromagnesu za pomocą śrubki znajdującej się wewnątrz klaksonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam, Panowie mam problem z uzyskaniem dzwięku z klaksonu bocznego? z prawej strony.Niby wszystko ok.a nie ,,wyje,,Mieliście taki problem?

 

Ja miałem ten sam problem, pomogła regulacja tą śrubką, ale na krótko, po jakimś czasie problem powracał.

 

Odnośnie poszukiwań instrukcji i serwisówki. Na stronie 9 tego tematu wrzuciłem linki do trzech plików, ale kto by się cofał w tak zamierzchłe czasy :-D

 

Instrukcja obsługi Yamaha Royal Star Venture (10MB)

Instrukcja serwisowa Yamaha Royal Star Venture (54MB)

Katalog części Yamaha Royal Star Venture (2,7MB)

 

Albo zamontuj coś takiego:

airhorns1.jpg

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie- faktem jest ze instrukcja krazy dzieki Arturowi - chodzacej encyklopedi.

ale mam pytanie odnosnie opon dunlop do ventury, wszedzie sa ale rocznik 2011.

chcialbym zalozyc rok prod 2012. czy moze ktos ma namiary na take opony ?.

bo skoro mam zmieniac to kierowac sie rokim produkcji czy zalozyc z roku 2011.

a moze metsaler ME880 -bo te sa z rocznika 2012r - co mi radzicie .?

Edytowane przez andrej.p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według producentów opon, te zachowują swoje właściwości jeżeli nie są starsze niż 10 lat.

Opona z roku 2011 to jak nówka, bez żadnego problemu bym takie kupił pod warunkiem że

u profesjonalnego sprzedawcy mając nadzieję że tacy sprzedawcy prawidłowo je przechowywali

bo to jest bardzo ważna rzecz.

 

I powiem jeszcze że Ventka na białych laczkach wygląda zajebiście :-)

vent56.jpgvent63.jpg

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... I powiem jeszcze że Ventka na białych laczkach wygląda zajebiście :-)

 

no niestety, ja mam jeszcze w dobrym stanie oponki czarne, ale zgadzam się z Tobą w pełni.

 

BTW

dzieki Artur za odświeżenie linków do instrukcji. Ja u siebie miałem nieco nowsze wersje. Zebrałem je razem i udostępniam na chomiku dla wszystkich. W folderze są po 2 pliki Manuala, Service Manuala i Parts Catalogue - starsze są Artura a młodsze moje. Nie ma wielkich różnic ale jednak są. W niektórych przypadkach może być coś jaśniej opisane.

 

http://chomikuj.pl/bobi112/Yamaha+Royal+Star+Venture

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...