Skocz do zawartości

"Przegazówka", "międzygaz"


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Tommo napisał:

W pojeździe będącym w ruchu sytuacja zduszenia silnika nie występuje.

Na wakacje polecam Teneryfę. I pod tamtejsze *góreczki* i podjazdy (kto widział ten wie) na szóstym biegu. 😄

3 godziny temu, _Monter_ napisał:

Ale co przekręciłem?
Odpowiadałeś na post o przygazówce i miedzygazie a Ty napis

Widzisz, Monter, a Ty w dziale "Przy piwie" nie raz pisałeś o motocyklach, czy to oznacza, że jeździsz po pijaku, albo z kuflem w łapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Damian85 napisał:

Na wakacje polecam Teneryfę. I pod tamtejsze *góreczki* i podjazdy (kto widział ten wie) na szóstym biegu. 😄

Widzisz, Monter, a Ty w dziale "Przy piwie" nie raz pisałeś o motocyklach, czy to oznacza, że jeździsz po pijaku, albo z kuflem w łapie?

Byłem i wiem... na Teneryfie i jeździliśmy z rodziną oplem corsą 1.0 i jakoś nic nie zadusiłem (pomijam fakt, że tam gdzie takie górki to tylko laik próbowałby 6-tkę wbijać, bo do 4 ledwo się dochodzi).

Weź normalnie odpowiedz a nie nietrafionymi metaforami oczy mydlisz (nawet nie kumam o co Ci chodzi z tą metaforą i jak się ma do tego o czym piszemy).

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damian85 napisał:

Na wakacje polecam Teneryfę. I pod tamtejsze *góreczki* i podjazdy (kto widział ten wie) na szóstym biegu. 😄

Zdusisz ale dopiero wtedy, gdy pojazd stanie. Ale dopóki jedziesz, to jedziesz (😉) silnik się kręci i możesz w każdej chwili zredukować żeby pojechać dalej.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tommo napisał:

Zdusisz ale dopiero wtedy, gdy pojazd stanie. Ale dopóki jedziesz, to jedziesz (😉) silnik się kręci i możesz w każdej chwili zredukować żeby pojechać dalej.

No racja, Tommo. Dlatego też napisałem, że biegi się redukuje, aby silnika nie zadusić, jednak bardziej mi chodziło o nie-zamulanie, a nie skrajny przypadek ubicia motoru - co sie da. Wystarczy nie redukować... na Teneryfie. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to podziwiam takich osobników ........ którzy za wszelką cenę i w jak najkrótszym czasie, chcą sie stać Instruktorami jazdy czy to na Motocyklu czy Autem ......... próbują nadrobić kilkanaście lat w rok czy dwa ........ kursami, wykladami, tylko po to żeby potem wejść na Forum i się mundrzyć

To bardzo ciekawe zjawisko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Damian85 napisał:

No racja, Tommo. Dlatego też napisałem, że biegi się redukuje, aby silnika nie zadusić, jednak bardziej mi chodziło o nie-zamulanie, a nie skrajny przypadek ubicia motoru - co sie da. Wystarczy nie redukować... na Teneryfie. 😄

Kolejna ciekawa teza...
Mam propozycję...przed napisaniem zastanów się o co Ci tak na prawdę chodzi i co piszesz bo potem jeszcze większe dyrdymały piszesz i musisz lawirować jak nastolatek myśląc, że wszyscy dorośli obok Ciebie to debile..

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tommo napisał:

W pojeździe będącym w ruchu sytuacja zduszenia silnika nie występuje. Klasyczne hamowanie silnikiem jest przykładem, gdzie nie dochodzi do spalania paliwa (silnik zasadniczo nie pracuje) i nikomu to nie przeszkadza, żeby narmalnie dalej jechać.

Teoretycznie to jestem gotow przyznac Ci racje. W praktyce rzeklbym, ze nigdy z kursantami nie jezdziles i nie wiesz do czego sa zdolni !  🤣

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _Monter_ napisał:

Kolejna ciekawa teza...
Mam propozycję...przed napisaniem zastanów się o co Ci tak na prawdę chodzi i co piszesz bo potem jeszcze większe dyrdymały piszesz i musisz lawirować jak nastolatek myśląc, że wszyscy dorośli obok Ciebie to debile..

Lubisz dramy, co? : )

Musze Cię zmartwić. 

Wszyscy tutaj wiedza o co chodzi. Tylko jeden *pacjent* drąży temat. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, qpa napisał:

Można też zadusić silnik np łamiąc kierownice w zakręcie razem z kill switchem

 

Calkiem ciakawa propozycja, a jaka wyrafinowana ! 🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, jonaszko napisał:

Co mam Ci uzasadniać? Że masło jest maślane?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
 

Już nie trzeba, i tak wiem że nic więcej nie napiszesz, bo byś musiał udowodnić swoją ignorancję 🤣

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...