Skocz do zawartości

Trzeci Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy - Łódź


buli_87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich gorąco!

 

Klub Motocyklistów PŁ zamierza w dniu 15 maja zorganizować Trzeci Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy, który będzie się odbywał w Łodzi.

 

Formuła konkursu podobna jak w zeszłym roku czyli sprawdzamy swoje umiejętności jazdy, orientowanie w terenie, wiedzę z zakresu motoryzacji, oraz sprawności manualno-fizycze

 

W programie dwie konkurencje sprawnościowe, trasa na orientację oraz sporo niespodzianek. Mamy nadzieję że sponsorzy będą tak hojni (albo i bardziej) jak w zeszłym roku - przypomnę że firmy przekazały na nagrody mnóstwo ciuchów, kasków, buzerów i innych przydatnych motocykliście ciuchów,Sputnik team przekazła kurteczkę Buse, Metro kurteczkę własnej produkcji, Off Road Garage rękawice oraz serwis motocykla, a Grandys Duo - kosmetyki motocyklowe, to oczywiście nie wszyscy sponsorzy ale wiele by wymieniać. Miejmy nadzieję że będzie jeszcze lepiej w tym roku.

 

Jeżeli macie jakieś propozycje, pomysły odnośnie programu, konkurencji każda rada będzie przemyślana.

 

 

inne ważne informacje

mogą startować wszyscy którzy mają tylko prawo jazdy kat. A przynajmniej (IMG:style_emoticons/default/mrugacz.gif). ale umiejętności techniczne to tylko część sukcesu.

 

 

Dostałem od jednego z forumowiczów kilka konkretnych pytań odnośnie konkursu i myślę że mogę również z wami się podzielić odpowiedziami na nie

 

 

 

Cytat

-kiedy i jak należy wysłać zgłoszenie?

 

 

odnośnie zgłoszeń to będzie tak jak w poprzednim roku około miesiąca przed Konkursem utworzony na naszej stronie formularz zgłoszeniowy jak również w dniu konkursu przewidujemy rejestrację - o wszystkim będą informację na stronie

 

Cytat

-co w wypadku gdy zgłosi się naprawdę duża liczba chętnych (już widzę że temat ma wzięcie)

 

 

ilość chętnych - naprawdę musiało by dużo ludu się zgłosić byśmy zamknęli rejestrację już przed rozpoczęciem Konkursu - ale myślę ze jesteśmy w stanie ok 100 osób ogarnąć(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) jeżeli będzie jeszcze więcej to będzie decydować kolejność zgłoszeń on-line.

 

Cytat

-czy są jakieś podziały na klasy?

 

 

tak będzie podział na klasy, zapewne na chopper, weteran, enduro oraz sport - odnośnie przydziału do poszczególnej klasy decydować będzie organizator na miejscu po oględzinach sprzętu oprócz poszczególnych klas będzie obowiązywać klasyfikacja generalna Konkursu... i tu zmiana jedna mianowicie zwycięzca klasyfikacji generalnej będzie uprawniony do odbioru nagrody tylko głównej mimo że wygrał by powiedzmy do tego jeszcze swoją klasę np. sport (chyba że wolał by nagrodę ze swojej klasy - wtedy zrzeka się z nagrody głównej na korzyść drugiej osoby w klasyfikacji generalnej...ale to w regulaminie będzie jasno i wyraźnie napisane)

 

?

 

 

Cytat

oprócz toru wyznaczonego oponami (jak na filmiku z poprzedniego konkursu) jakie jeszcze zadania czekają na uczestników?

 

 

będą dwa tory sprawnościowe, i szeroko pojęta trasa na orientację w której będzie czekać na uczestników wiele zadań związanych z motoryzacją ale to niespodzianka. Oprócz w/w zadań przewidujemy na sam koniec parę luźnych nie wchodzących w zakres klasyfikacji generalnej zabaw tzw. zlotowych z drobnymi upominkami jako nagrody

 

Cytat

-czy są jakieś dodatkowe wymagania odnośnie sprzętu/ubioru?

 

 

Tak są, mianowicie uczestnik musi posiadać kask + minimalną odzież ochronną, czyli nie przyjeżdżamy w dresach, krótkich spodenkach, klapkach i tym podobnych ubiorach. Do tego trzeba mieć sprawny motocykl z ważnym przeglądem oraz OC - sprawny to chyba wszyscy wiedzą jaki

 

Cytat

-jaka cena wpisowego? (coś mi się gdzieś obiło że nie ma wpisowego ale jeśli byłoby chociażby symboliczne to można skołować jakieś fajne nagrody, no chyba że macie fajnych sponsorów.

 

 

Więc tak: rok temu wpisowego nie było. impreza była całkowicie darmowa, w tym roku również będziemy się starali aby można było się fajnie pobawić za free ale zobaczymy jak na to będą patrzyć nasi szanowni sponsorzy. jeżeli będą mniej hojni to może być wpisowe parę zł ale nie będą to jakieś wielkie sumy.

 

 

A oto potwierdzenie ze rajdzik naprawde zajebisty

 

Wkrótce ruszy stronka na której bedzie mozna zglosić chęć uczestnictwa w konkursie.

 

Zapraszam również osoby nie chcące brać udziału, Impreza ma harakter rówwnież integracyjny :) po zakończeniu konkurencji zapraszam na Koncerty w klubie "Hiluś"

Edytowane przez buli_87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Impreza warta polecenia.

Brałem udział w pierwszej oraz drugiej edycji i zawsze było super.

 

W tym roku uczestnicy mają większe szanse na wygraną, z przyczyn zdrowotnych nie mogę wystartować więc jedno miejsce z podium jest wolne :P

Szkoda, że nie będzie kolejnego dyplomu do kolekcji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy jest opcja jakiegoś zakwaterowania z soboty na niedzielę

może jakieś miejsce w akademiku? :biggrin:

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, zwykle była taka możliwość - odnośnie spania. Impreza po konkursowa na 90% za free ale że w tym roku nie jestem na bieżąco z organizacją to dzwońce do szefostwa:Szymon 669666131, Daniel 721526561

 

Pozdro from Taz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no impreza jak najbardziej w pytę - podobało mi się

 

uwaga ode mnie:

-nawigacja - myślę, że lepszym rozwiązaniem byłby itinerer strzałkowy, nawigacja opisowa daje fory miejscowym

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no impreza jak najbardziej w pytę - podobało mi się

 

uwaga ode mnie:

-nawigacja - myślę, że lepszym rozwiązaniem byłby itinerer strzałkowy, nawigacja opisowa daje fory miejscowym

 

 

W przyszłum roku pomyslimy nad taką opcją :) Cieszy mnie ze imprezka sieę podobała. Zapraszam za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...