Skocz do zawartości

Tekstylna kurtka dla motocyklisty turystycznego, 500-700 zł


Rekomendowane odpowiedzi

w cenach jakie sugeruje temat ciężko powoli znaleźć coś sensownego... ceny poszły mocno w górę i producenci którzy jeszcze niedawno mieli ofertę na poziomie powiedzmy 600-1000zł, czyli średnia półka, teraz się cenią dużo bardziej i sensowny ciuch kosztuje juz ok. 1,5kzł

niestety

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem tutaj:

http://mttr.pl

 

Polska / Łódzka firma ... urocza współwłaścicielka :D ... fajne ciuchy w dobrych cenach zawsze mają ...

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka kurtką, ale co zakładacie pod nią gdy zrobi się cieplej? Krótki rękawek to raczej nie jest zbyt dobry pomysł, bo ochraniacze wtedy się przesuwają. :(

Jak masz dobry rozmiar kurtki, dopasowaną to nic ci się nie przesunie. Jak jest ciepło to zawsze pod spód kurtki krótki rękawek ;) . Mam kombi skórzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobry, ale to nie ma przecież znaczenia. Kurtka ma dwie wpinki - przeciwdeszczową i ocieplacz - wystarczy, że je wypnę i wiadomo, że zacznie zupełnie inaczej leżeć. Poza tym na wiosne czy jesień za zimno jeździć w samej kurtce i muszę pod nią móc zmieścić sweter, więc kurtka nie może być też zbyt obcisła. Regulacja nie załatwia wszystkiego. Dlatego pytam, jak sobie inni z tym radzą, co ubierają pod spód, żeby nie jeździć na krótki rękawek, a żeby się zbyt nie przegrzewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Drodzy koledzy, potrzebna mi na wczoraj kurtka motocyklowa w cenie maksymalnie do 500PLN, ale wolałbym nawet 400PLN, krój turystyczny, na wypinaną membranę nie mam co w tej cenie zapewne liczyć. Bardzo Was proszę polećcie coś. Nie wiem czy celować w RetBike czy może Modeka Tourex dziwnie tania jak na tą firmę. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wypinanej membrany jak piszesz i o kroju turystycznym dostaniesz nawet taniej niż za 400 zł kurtkę np. od Ozone. Tylko w niej da się wytrzymać tak do ok 20 st.C, nie nadaje się kompletnie w lato na miasto. Z Retbika i Modeki wybrał był tą drugą.

 

 

Przy okazji, czy używa ktoś spodni Rebelhorn Multi? Za 350 zł, z wypinaną podpinką i membraną, wydają się ok, w tej cenie...

Edytowane przez ficcal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Własnie czekam na zamówioną kurtke Roleff Lisboa. W necie nikt sie zbytnio o niej nie rozpisywał a jak pisał to pozytywnie. Na moto targach we Wroclawiu miałem okazje ja przymierzyc i dobrze spasowane, duzo sciagaczy, ciekawy krój. Pożyjem- Zobaczym :) relacje po pierwszym przelocie.

dodam ze cena to 420 pln

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką do niedawna... nie nadaje się na ciepłe dni, niestety. Wykonanie jak za tę kasę naprawdę niezłe, ale dziwne że na targach ktoś się z tym wystawiał, bo ja ją kupiłem na wyprzedaży resztek w 2008 roku, więc swoje lata ma :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

a ja zamówiłem 2 jedna na ostre upały a druga na pozostałą część sezonu jutro powinny dojść :)

http://rs-taichi.pl/produkty/kurtki-tekstylne-mesh/265-mesh-jacket.html

http://rs-taichi.pl/produkty/kurtki-tekstylne/all-season-signature-jacket.html

do nich dobrałem ochranicz klatki i powinno zdać egazmin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja zamówiłem 2 jedna na ostre upały a druga na pozostałą część sezonu jutro powinny dojść :)

(...)

 

I to jest moim zdaniem rozsądne podejście, bezpieczeństwo przede wszystkim i funkcjonalność :)

A jak nie odłożyliśmy przez zimę kasy, to polecam kupić sobie najpierw letnią (cytowana <400zł, a mój braciak kupił letnią Utikę za 130zł i po wymianie zapletka na SAS-TECa też śmiga z uśmiechem) i do tego jakiś tani kondon na deszcz (jak w pół godziny dojedziesz do domu).

Później zostanie już tylko cieszyć się sezonem, a jak połkniemy bakcyla to zaczniemy odkładać na fajną kurtę 3 warstwową z bajerami.

 

Po drugiej stronie mamy "kastratów" śmigających w krótkich spodenkach... a czasem z tak samo rozebranymi plecaczkami. Idioci? To mało powiedziane...

Użytkowane:

Garnek Shoei Multitec. Łachy letnie.RS Taichi: RSJ26, RSY243, RSS003, RSJ407. Łachy całoroczne: Revit Sirocco/Cayenne PRO, Freestar street fighter unit jeans. Daytona Spirit, Held Satu. Kapoki na deszcz: Revit Nitric H20 HiViz. Berghaus Deluge Overtrser. Bezrękawnik: hit-air MLV-YC Mugen-Denko. Ochrona słuchu: Alpine MotoSafe. Intercom: R4 Easy Talkie z pilotem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...