Skocz do zawartości

K750 M72 ze wschodu


forema
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, w najbliższym czasie mam zamiar zakupić K750 z koszem.

Oglądając Alledrogo niestety ceny w stosunku do oferowanych zaprzęgów nie wzbudzają zainteresowania. Przypadkowo nawiązałem kontakt za wschodnią granicą gdzie za rozsądne pieniądze ciągle można coś dla siebie zakupić. Niestety wiąże się to z kosztami transportu, ale i na to znalazłem rozwiązanie - transport sprzedawcy :) a ze wschodu tanio wychodzi. Oczywiście przy kilku zaprzęgach cena jest zawsze lepsza :) Czy już próbowaliście czegoś takiego?

z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, w najbliższym czasie mam zamiar zakupić K750 z koszem.

Oglądając Alledrogo niestety ceny w stosunku do oferowanych zaprzęgów nie wzbudzają zainteresowania. Przypadkowo nawiązałem kontakt za wschodnią granicą gdzie za rozsądne pieniądze ciągle można coś dla siebie zakupić. Niestety wiąże się to z kosztami transportu, ale i na to znalazłem rozwiązanie - transport sprzedawcy :) a ze wschodu tanio wychodzi. Oczywiście przy kilku zaprzęgach cena jest zawsze lepsza :) Czy już próbowaliście czegoś takiego?

z góry dzięki za info

Można powiedzieć że ja też kupiłem TANIO !,ale co przeżyłem na Ukraińskiej granicy,i ile zostawiłem po drodze kasy to wiem tylko ja i Ci co ze mną byli. :banghead: Transport przez sprzedającego ,to może i dobry pomysł ,aby tylko nie zapomnieć o formalnościach na granicy bo będzie Zonk.Nie mam zamiaru już tam jechać ,życze powodzenia :wink: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę j35.

 

Ze względu że Litwa jest w UE to też myślę iść na łatwizne :bigrazz:

to co mi zaoferował pewien litwin - koszt razem z transportem, tele że tak naprawdę to zakup ze zdjęcia :(

 

Privet !

K- 750 retsavrirovani 1300 - 1400 Eu.

K-750 nerestavrirovani 500 - 600 Eu.

 

 

nie powiem coraz mocniej mnie kusi...

Edytowane przez forema
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę j35.

 

Ze względu że Litwa jest w UE to też myślę iść na łatwizne :bigrazz:

to co mi zaoferował pewien litwin - koszt razem z transportem, tele że tak naprawdę to zakup ze zdjęcia :(

 

Privet !

K- 750 retsavrirovani 1300 - 1400 Eu.

K-750 nerestavrirovani 500 - 600 Eu.

nie powiem coraz mocniej mnie kusi...

Ja bym wybrał drugą wersje ,i tak do remontu pójdzie wszystko.Nie licz że On zrobił super remont :biggrin: .Pali jedzie ,w/g niego jest super.Nie ma moto ze wschodu do jazdy bez wkładu finansowego.Weż do remontu, ale w miare kompletną ,jak sam rozbierzesz,wyremontujesz ,to wiesz co masz,i w droge :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 500-600 euro czyli około 2tyś pln, w kraju kupi się coś kompletnego do remontu i można to sobie obejrzeć.

Trochę tego na allegro jest, zawsze coś w miarę się wybierze. Więc to żadna okazja kopić z Litwy za ta kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytales moze tez o ceny M72 :icon_question:

 

tak pytałem

M-72 restavrirovani 2300 - 3000 Eu.

M- 72 nerestavrirovani 1200 - 1400 Eu.

z papierami i z transportem Litwin sobie tyle krzyczy

niestety ciągle czekam za fotosy, jak dostanę to raczę się pochwalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy.wpadam tu od niedawna bo taz planuje kupic jakis sprzet.nawiazujac do tematu,znam troche temat.na ukrainie jestem 3 razy w tygodniu.dwuch znajomych nagralem i mam cynk na goscia ktory ma 3 maszyny i chce je pogonic hurtem.na dniach mam jechac ogladac.sa to jakies dniepry chyba.i teraz mam pytanie czy do modeli ktore mialy podwujna kanape moge bez problemu zalozyc siodla.co do przejazdu przez granice-kolega mial problem.poprostu jedzie sie na umowionego czlowieka.ktory zna sprawe-koszt rozny.polska strona pelen legal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pytałem

M-72 restavrirovani 2300 - 3000 Eu.

M- 72 nerestavrirovani 1200 - 1400 Eu.

z papierami i z transportem Litwin sobie tyle krzyczy

niestety ciągle czekam za fotosy, jak dostanę to raczę się pochwalić

 

 

To czekamy z niecierpliwoswcia na foty :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...