Skocz do zawartości

Posiadacze Mean Streak'ów - i my się połączmy


telemis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak _Monter_, ale juz wiem czemu - w pracy mam zablokowane obrazki na proxy serwerze, w kom. wszystko widac :), no widze moto wielozadaniowy, a fotki kiery machne dzisiaj wieczorem to podesle.

Edytowane przez gientek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam panowie :)

pewnie bestie ułożone do snu moja jeszcze tydzień temu była na chodzie w ostatni już chyba wyjazd w tym roku chyba ze pogoda mnie czymś zaskoczy :) w związku a tym mam pytanie do bardziej doświadczonych motocyklistów :) doradźcie jak to jest z olejem lepiej wymienić go na zimę żeby cały brud nie siedział w silniku czy zostawić go i na wiosnę zmienić ?? Z góry dziękuje za przydatne rady :)

LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno zalać się nowym olejem i mało tego na wiosnę znowu zalać nowy ale wypada zajrzeć do serwisówki. Ja przepalam na chwile silnik coby wypełnić nowym olejem magistralę.

Ja na wiosnę nie zmieniam bo uważam to za przesadę jednak na zimę zmienię razem z filtrem bo ta wymiana wypada z filtrem..

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień przed zimą.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Panowie.

Ostatnio się zapuściłem z wizytami na forum, ale kupiłem nowe - inne moto

i ujeżdżałem go niemiłosiernie z niemałą frajdą.

Kawę sprzedałem z niemałym smutkiem bo to bardzo dzielny motór ale nie stać mnie było na dwa...Szkoda.

Stopka już nie aktualna...

Bardzo miło wspominam nasze pogaduchy, rady, troski i myślę, że będę tu jeszcze jako kibic zaglądał :)

Zyczę Wam koledzy wszystkiego po szerokości i lewa w górę, przy okazji Wesołych Świąt i zimy z worem inspiracji , przemyśleń,

które na wiosnę pokażą światu całkiem inne cacuszka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Cię nie lubimy... :wink:

To pochwal się chociaż co kupiłeś bo dosc enigmatyczna informacja.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monter musisz to zrozumieć- jesteś już dorosły, a w życiu tak bywa... :)

Skoro wezwałeś mnie do tablicy to zaraz cos podrzucę.

Zawszpost-59015-0-54071600-1386958850_thumb.jpge myślałem o customie , którego będę mógł przerabiać do woli ...

Teraz rozebrałem go i wymieniłem pierścienie , uszczelki, uszczelniacze zaworów itp.

Moto ma silnik Evi 1340 z 1998 roku- jak niektórzy twierdza ostatni prawdziwy Harley, ale

Gaźnik Kahin - fajnie na nim gada :)

Teraz będę zmieniał kierę na Drag Bara , którego już zrobiłem- za rok może bedzie inna he..he.

Mam nadzieję, że sie Wam spodoba tak jak mnie..

post-59015-0-54071600-1386958850_thumb.jpg



Troche namieszałem :))))

 

post-59015-0-29923200-1386959121_thumb.jpg

post-59015-0-26157700-1386959200_thumb.jpg



Nie patrz na datę na fotach bo nie była ustawiona :)

Pozdrawiam.



Silnik Evo oczywiście za pomyłkę sory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Czy ktoś z Was ma u siebie, albo widział na Mean Streak'u amortyzatory 11,5 cala ? Na stronie progressive suspension zaczynają się od 12 cali.

I czy przy instalacji amortyzatorów progresywnych trzeba wymienić górną śrubę na pasującą do oczka amortyzatorów ? Pewnie tak, ale gdzie odpowiednią śrubę dokupić ?

Pytam, bo mam amory 11,5' , które u kolegi na Kawie dobrze by wyglądały a nie są dedykowane do tego modelu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem juz coś takiego na Bajzlu we Wrocławiu .

Chciałem pogadać ale właściciel sie zapodział...:(

 

Ale Mean Streak ma ładniejszy błotnik tylny :)))

 

Przy okazji: Wszystkiego po szerokosci , suchych nawierzchni , pełnych baków i zdrowie.

Do Siego Roku !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Czy ktoś z Was ma u siebie, albo widział na Mean Streak'u amortyzatory 11,5 cala ? Na stronie progressive suspension zaczynają się od 12 cali.

I czy przy instalacji amortyzatorów progresywnych trzeba wymienić górną śrubę na pasującą do oczka amortyzatorów ? Pewnie tak, ale gdzie odpowiednią śrubę dokupić ?

Pytam, bo mam amory 11,5' , które u kolegi na Kawie dobrze by wyglądały a nie są dedykowane do tego modelu.

przejdź na stronę 9 tego wątku tam jest zdjęcie mojego ms z amortyzatorami z vtx. Górne mocowanie to tulejki z teflonu skręcone tą samą org. nakrętką. Niestety potrzebne jeszcze są dystanse na górę i dół- materiał najlepiej taki który nie rdzewieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Kolega zdecydował się już na zakup dedykowanych amortyzatorów do ms, 12 cali - będzie niżej siedział o 0,25 cala jeśli u Ciebie to oryginały od vtx. Twój prezentuje się bardzo fajnie a takiego kota to też mam :)

Ciekawa ta historia z różnymi wahaczami w zależności od rocznika.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...