Skocz do zawartości

Instrukcja obsługi Suzuki Maruder VZ800


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono Maruderów. Od 3 miesięcy jestem właścicielem motocykla "Maruder VZ800" z roku 1998r. Chciałbym poznać jego budowę i zasady działania podzespołów motocykla i bardzo proszę jeżeli ktoś posiada instrukcje obsługi po polsku proszę o link lub o wysłanie na email: [email protected]. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego. Kiedyś posiadałem VZ 800, więc mogę Ci pomóc. Sprawdź pocztę, wysłałem Ci instrukcję obsługi w wersji PL, lecz jeżeli chciałbyś zapoznać się z budową swojego motocykla, to w wersji elektronicznej (PDF) możesz sobie ściągnąć service manual, tylko w języku angielskim, np. ze strony: http://www.blackbears.ru/index_en.php?get=manual

Pozdrowienia.

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie !

 

Prosiłem już o instrukcje obsługi " marudera" i dostałem ją , ale chciałbym coś obszerniejszego . Jak wiadomo pogoda nie sprzyja i chciałbym przez ten okres dokładnie poznać swoje cacko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie !

 

Prosiłem już o instrukcje obsługi " marudera" i dostałem ją , ale chciałbym coś obszerniejszego . Jak wiadomo pogoda nie sprzyja i chciałbym przez ten okres dokładnie poznać swoje cacko.

 

Manuala-czyli serwisówke-tez Ci Kolega wyżej podesłał-trzeba ją ściągnąc z tego rosyjskiego serwerka....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam szanowne grono Maruderów.Proszę pomóżcie! Ja również baaardzo potrzebuję instrukcji obsługi Suzuki VZ 800 Maraudera w języku polskim. Będę bardzo wdzięczny za pomoc, i wysłanie mi jej na mojego maila: [email protected] Z góry wielkie, wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam szanowne grono kolegów! Jestem świeżym użytkownikiem motora marki Suzuki Marauder vz 800 i jest to moj pierwszy motor na ktorym bede pokonywał pierwsze kilometry:) .Chciałbym tez go poznac od strony technicznej i dowiedzieć sie co gdzie do czego słuzy-dlatego prosze, jesli jest taka mozliwość o instrukcje do Suzuki Maraudera rocznik 98' vz 800 w jezku polskim! Z góry dziekuje i pozdrawiam Ryciuu (moj email [email protected])

Edytowane przez Ryciuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam ja też od niedawna jestem posiadaczem Maraudera z 1998r i chętnie się dowiem co się z czym je dlatego prosił bym o serwisóweczkę i instrukcję i co tam posiadacie jeszcze :). [email protected] z góry dzięki :)

Edytowane przez 01luki01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam kolegów i koleżanki! Szperałem troszke na necie i znalazlem fajna stronke rauder.info w zakladce RESOURCES . Tam znajdziecie ciekawe rzeczy do naszych maruderów :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam szanownych kolegów i koleżanki , od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Maraudera VZ800 z 1999r. Chciałbym się bliżej poznać z motorkiem i dlatego zwracam się o pomoc do wszystkich życzliwych i nieżyczliwych forumowiczów, potrzebuje instrukcji obsługi maraudera vz800 w języku polskim. Z góry serdeczne dzięki i do zobaczenia na zlotach. Mój e-mail [email protected] pozdrawiam "chajer"

Edytowane przez chajer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...