Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy XBR 500 poszukiwani


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję za wyczerpujące temat odpowiedzi. Mój wałek organoleptycznie nie posiada żadnych oznak zużycia, a moto ma przejechane 36tk, ze względu zapewne na małe obciążenie silnika nic się tam nie dzieje, ale wiecie jak jest, kiedy jest możliwość uzyskania pełnej fabrycznej mocy buźka się śmieje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

   Tak, w tym względzie zupełnie rozumiem 😉 Jest to tak wciągające, jak sama jazda motocyklem. Tym bardziej, że w dużym singlu odbiór tych kilku koników i niutonometrów "na plus" jest zupełnie inny, niż w wielocylindrowym silniku. Powodzenia życzę.

   Pozdravy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wątek żyje. Tak jak już wcześniej pisałem wałek 44km dał lepsze zbieranie się od dołu. Miałem tą okazję że udało mi się kupić na eBayu taki wałek.
Co do dławienia na kryzach to gdzieś wyczytałem że to miały motocykle po 85 roku. Wyglądało to tak że w gumie dolotu była kryza z odpowiednio mniejszym otworem. W takim wypadku wystarczyło wziąć tapeciaka i wyciąć tą kryzę. Jak znajdę to postaram się zrobić zdjęcia mojego wałka 27km.
Gryzlak a skąd jesteś

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Składam motocykl po remoncie i mam wątpliwość jak zamontować elementy nr 2, 3 i 4 na załączonym obrazku. Czy ktoś mógłby zrobić dla mnie zdjęcie stopki centralnej gdzie widać te elementy u niego w moto. Przydałoby mi się też zdjęcie jak idzie wiązka pod siedzeniem, bo nie jestem pewien czy dobrze poprowadziłem a w serwisówce zdjęcia są marnej jakości i nie widać dobrze. Dziękid794fe009b73c83b51a4e5d715b760b2.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...